EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / 1. POPSAV Online Müzik Festivali Başlıyor

1. POPSAV Online Müzik Festivali Başlıyor

POPSAV’dan mesaj var:

POPSAV olarak, YouTube Türkiye iş birliği ile 24-25-26 Mayıs tarihlerinde bayram boyunca gerçekleşecek 1. Online Müzik Festivali’ne imza atıyoruz.

Üç gün boyunca YouTube Türkiye Evde Kal #MüzikleKal ve NetD kanallarından 20.00-22.00 saatleri arasında canlı yayınla sizlerle olacak festivalin ev sahipliğini Erim Özşen’in moderatörlüğünde POPSAV Yönetim Kurulu üstleniyor. Sponsorlarımız P&G Türkiye ve Denizbank’ın katkıları ile, POPSAV aracılığıyla her daim toplumun ilacı olmuş olan müziğe ve Covid-19 pandemisi nedeniyle işlerini kaybeden ve zor zamanlar geçiren müzik emekçilerine aktaracağız. İzleyenlerden herhangi bir yardım toplanmayacak olan festivalin gelirinin tamamı ise; sponsorlarımızdan sağlanıyor.

Şarkılarını, yol arkadaşları olan müzik emekçilerine, sektörün gizli kahramanlarına destek vermek için söyleyecek olan 70 sanatçı, onlara ve müziğe destek veren sürpriz oyuncu konuklarla gerçekleşecek canlı yayında ayrıca, Pandemi sürecinde önem taşıyan, hijyen konusuna vurgu yapan #UmutlaYarına hashtag’ine de festivalde destek verilecek.

Bu bayramda hepinizi müzik çatısı altında bir olmaya ve keyifli anlar paylaşmaya davet ediyoruz. Canlı yayınla gerçekleşecek festival, evde kaldığımız bu bayramda, evlerimize müziğin neşesini ve iyileştirici gücünü getirecek.

 

 

Festivale Katılacak Sanatçılar

Ahmet Ali Arslan
Ahmet Özhan
Attilla Atasoy
Bilal Sonses
Bilgen Bengü
Birkan Nasuhoğlu
Bora Öztoprak
Buray
Candan Erçetin
Coşkun Demir
Deniz seki
Derya Uluğ
Ece Seçkin
Eda- Metin Özülkü
Edis
Ekin Beril
Emre Altuğ
Erdal Çelik
Erim Özşen
Erol Evgin
Ersay Uner
Ersan Erdura
Fatih Ahıskalı
Ferda Anıl Yarkın
Ferhat Göçer
Ferman Akgül (Manga)
Genco Arı
Gökhan Türkmen
Grup Gündoğarken
Gülden
Güliz Ayla
Güzin- Baha
Irmak Arıcı
İlhan Şeşen
İskender Doğan
Jale
Kaan Sekban
Kerem Görsev
Koray Avcı
Murat Dalkılıç
Murat Evgin
Mustafa Ceceli
Nahide Babashlı
Nil Burak
Nilipek
Nova Norda
Nükhet Duru
Orhan Gencebay
Oya- Bora
Ömür Gedik & RAH
Reyhan Karaca
Selin Sümbültepe
Serdar Ortaç
Sertab Erener
Sibel Alaş
Suzan Kardeş
Şevval Sam &Sarp Maden
Tual
Tuğba Yurt
Ümit Sayın
Yeşim Salkım
Yonca Evcimik
Zeliha Sunal
Zeynep Doruk
Ziynet Sali
Zülfü Livaneli

 

POPSAV'dan mesaj var: POPSAV olarak, YouTube Türkiye iş birliği ile 24-25-26 Mayıs tarihlerinde bayram boyunca gerçekleşecek 1. Online Müzik Festivali’ne imza atıyoruz. Üç gün boyunca YouTube Türkiye Evde Kal #MüzikleKal ve NetD kanallarından 20.00-22.00 saatleri arasında canlı yayınla sizlerle olacak festivalin ev sahipliğini Erim Özşen’in moderatörlüğünde POPSAV Yönetim Kurulu üstleniyor. Sponsorlarımız P&G Türkiye ve Denizbank’ın katkıları ile, POPSAV aracılığıyla her daim toplumun ilacı olmuş olan müziğe ve Covid-19 pandemisi nedeniyle işlerini kaybeden ve zor zamanlar geçiren müzik emekçilerine aktaracağız. İzleyenlerden herhangi bir yardım toplanmayacak olan festivalin gelirinin tamamı ise; sponsorlarımızdan sağlanıyor. Şarkılarını, yol arkadaşları olan müzik emekçilerine, sektörün gizli kahramanlarına…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*