EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / 11 Yıl Aradan Sonra Rock Müzikaller Yeniden Açıkhava’da

11 Yıl Aradan Sonra Rock Müzikaller Yeniden Açıkhava’da

2007 yılında Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sahnelendiğinde, o yazın en çok ilgi gören ve adından bahsettiren müzikal projesi “Rock Müzikaller”, 11 yıl aradan sonra, 24 Eylül Pazartesi günü 21:00’de, güçlü kadro ve iddialı repertuvarı ile yeniden seyircinin karşısına çıkıyor.

BOL ‘STAR’LI MÜTHİŞ KADRO…

“Rock Müzikaller” projesinin kadrosunu oluşturan sahne duruşu, yorumcu ve oyunculukları ile geniş kitlelerin severek takip ettiği isimler, uzun ve titiz bir ön hazırlık sonucunda belirlendi.

Tiyatro ve alternatif müzik dünyasının sevilen isimleri bu projede buluşuyor. Zuhal Olcay’ın ‘guest star’ olduğu projede ayrıca; Aslı Gökyokuş, Ayça Varlıer, Erdem Yener, Evrencan Gündüz, Fatma Turgut, Ferman Akgül, Gripin, Güvenç Dağüstün, Özge Borak, Özge Fışkın, Seran Bilgi, Şehnaz Sam yer alıyor.

 

İDDİALI BİR REPERTUVAR

Müzik direktörlüğünü  ünlü müzik adamı Tuluğ Tırpan’ın yaptığı “Rock Müzikaller” projesi için hepimizin aşina olduğu ”Hair”, “We Will Rock You”, “Rock of Ages”, “American Idiot”, “Jesus Christ Superstar”, ”Footloose”, “Rent”, “School of Rock” gibi ünlü rock müzikallerinden seçilen iddialı bir repertuvar hazırlandı.

Duayen Haldun Dormen’in yetiştirdiği genç yeteneklerden Onur Turan projenin yine yönetmen koltuğuna otururken koreografisini ise yine Nur Sonbahar yapıyor.

 

KORO SEÇMELERİ SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN YAPILACAK

Sosyal medya üzerinden duyuru yapılarak  oluşturulacak ensemble (müzikal koro) seçmeleri ise “Rock Müzikaller” projesinde müziğe ilgi duyan, yetenekli gençlere de fırsat vermiş olacak.

 

 

2007 yılında Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sahnelendiğinde, o yazın en çok ilgi gören ve adından bahsettiren müzikal projesi "Rock Müzikaller", 11 yıl aradan sonra, 24 Eylül Pazartesi günü 21:00'de, güçlü kadro ve iddialı repertuvarı ile yeniden seyircinin karşısına çıkıyor. BOL ‘STAR’LI MÜTHİŞ KADRO… "Rock Müzikaller" projesinin kadrosunu oluşturan sahne duruşu, yorumcu ve oyunculukları ile geniş kitlelerin severek takip ettiği isimler, uzun ve titiz bir ön hazırlık sonucunda belirlendi. Tiyatro ve alternatif müzik dünyasının sevilen isimleri bu projede buluşuyor. Zuhal Olcay’ın ‘guest star’ olduğu projede ayrıca; Aslı Gökyokuş, Ayça Varlıer, Erdem Yener, Evrencan Gündüz, Fatma Turgut, Ferman Akgül, Gripin, Güvenç Dağüstün, Özge…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*