Anasayfa / NOTLAR / “2 in a Million”a Yönetmen Kurgusu (Director’s cut) Versiyonlu Yeni Klip

“2 in a Million”a Yönetmen Kurgusu (Director’s cut) Versiyonlu Yeni Klip

26 yaşındaki İspanyol yönetmen J.A. Moreno’nun iki defa Grammy’e aday gösterilen DJ ve Müzik Yapımcısı Steve Aoki’nin ve birden fazla ödül kazanan Sting ve platin satış rekoru gerçekleştiren Shaed ile ortak çalışmaları olan 2 in a Million şarkısına çekmiş olduğu klip videosunun yönetmen kurgusu (Director’s cut) versiyonu yayınlandı.

Bu videonun ilginç yanı, ana çekimin sonunda sadece 30 dakikadan daha kısa bir surede, mevcut dansçılar ve setteki mevcut ekipmanlarla çekilmiş olmasıdır. J.A orijinal versiyonun aksine videonun bu versiyonunda mevcut koreografiyi baz alarak sanatçılara odaklanmaya karar vermiştir.

production company. Mondays
director. J. A. Moreno
dancers. Emma Sofia Caymares + Tyler Schnese
video commissioner. Eddie Sears, Jori Teplitzky
executive producer. Maria B. Fernández
label creative manager. Margaryta Bushkin
dp. Isaac Berner
steadicam. Calvin Falk
gaffer.Seth Margolies
key grip. Matt Fondoulis
g&e. Marine Brion + Konstantin Lyubimov
1ac. Philey Sanneh
pa. Jean Fernandez + Vinny the Pinto
still photography. RAMSES
edit. J. A. Moreno
colour. Maria Nualart @ Moonlight Barcelona
filmed at United Palace for Ultra Music
words. Braden Bjella

 

26 yaşındaki İspanyol yönetmen J.A. Moreno'nun iki defa Grammy'e aday gösterilen DJ ve Müzik Yapımcısı Steve Aoki'nin ve birden fazla ödül kazanan Sting ve platin satış rekoru gerçekleştiren Shaed ile ortak çalışmaları olan 2 in a Million şarkısına çekmiş olduğu klip videosunun yönetmen kurgusu (Director's cut) versiyonu yayınlandı. Bu videonun ilginç yanı, ana çekimin sonunda sadece 30 dakikadan daha kısa bir surede, mevcut dansçılar ve setteki mevcut ekipmanlarla çekilmiş olmasıdır. J.A orijinal versiyonun aksine videonun bu versiyonunda mevcut koreografiyi baz alarak sanatçılara odaklanmaya karar vermiştir. https://www.youtube.com/watch?v=vQLof_OsOok production company. Mondays director. J. A. Moreno dancers. Emma Sofia Caymares + Tyler Schnese…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.75 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*