EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / 3 Hisar’dan “Hemhâl”

3 Hisar’dan “Hemhâl”

3 Hisar’ın ilk albümü “Hemhâl”, Kınay Production etiketi ile tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Perküsyonlarda Engin Gürkey, gitarlarda Erdinç Şenyaylar, tanbur ve vokalde Hakan Dedeler’in yer aldığı 3 Hisar’ın bu ilk albümü 10 şarkıdan oluşmakta. Albümün çıkış parçası olan “Açmayan Tomurcuğum”un sözleri Hidayet Şakalar, müziği ise Hakan Dedeler’e ait.

Özcan Şenyaylar, Enver Muhammedi, Furkan Bilgi ve Özcan Gül gibi önemli müzisyenlerde albüme enstrümanları ile renk katıyor.

 

 

 

3 Hisar'ın ilk albümü "Hemhâl", Kınay Production etiketi ile tüm dijital platformlarda yayınlandı. Perküsyonlarda Engin Gürkey, gitarlarda Erdinç Şenyaylar, tanbur ve vokalde Hakan Dedeler'in yer aldığı 3 Hisar'ın bu ilk albümü 10 şarkıdan oluşmakta. Albümün çıkış parçası olan "Açmayan Tomurcuğum"un sözleri Hidayet Şakalar, müziği ise Hakan Dedeler’e ait. Özcan Şenyaylar, Enver Muhammedi, Furkan Bilgi ve Özcan Gül gibi önemli müzisyenlerde albüme enstrümanları ile renk katıyor.   https://www.youtube.com/watch?v=wVqvLLznT48 https://www.youtube.com/watch?v=2YB2ROFQe3w https://www.youtube.com/watch?v=gVY1P5Gfavc     https://open.spotify.com/artist/3YklnN9CApdJ3HfCT48Scu?si=aXhIqCk2QYm5ZlsIjwB-Gw

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*