EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Adrenalin – Gece

Adrenalin – Gece

 

Adrenalin, yeni single çalışması “Gece” ile kadına yönelik şiddete tepki gösteriyor.

Türk rock müziğin çok ses getiren gruplarından Adrenalin , uzun süren bir sessizliğin ardından 2 şarkıdan oluşan maxi single ile geri geliyor.

Grup, ülkemizde giderek artan kadına yönelik şiddete karşı kendi tarzlarıyla tepki gösteriyor.”Gece” ile, bu şiddete maruz kalmış bir kadının durumunu, çaresizliğini ve iç dünyasını gözler önüne sererken ikinci şarkısı ”Nefes” ile de sevginin biz insanlar için aslında, nefes alıp vermek gibi ne kadar önemli olduğunu vurguluyor.

Alen Konakoğlu prodüktörlüğünde kaydedilen şarkılar  2018 yılı nisan ayında, Esen Müzik etiketiyle yayınlandı. İlgi çekici kapak çalışması Rus fotoğrafçı Alexander Ivanec tarafından gerçekleştirilen ”Gece” yılın en iddialı alternatif rock şarkısı olmaya aday gözüküyor.

 

 

 

 

  Adrenalin, yeni single çalışması "Gece" ile kadına yönelik şiddete tepki gösteriyor. Türk rock müziğin çok ses getiren gruplarından Adrenalin , uzun süren bir sessizliğin ardından 2 şarkıdan oluşan maxi single ile geri geliyor. Grup, ülkemizde giderek artan kadına yönelik şiddete karşı kendi tarzlarıyla tepki gösteriyor.''Gece'' ile, bu şiddete maruz kalmış bir kadının durumunu, çaresizliğini ve iç dünyasını gözler önüne sererken ikinci şarkısı ''Nefes'' ile de sevginin biz insanlar için aslında, nefes alıp vermek gibi ne kadar önemli olduğunu vurguluyor. Alen Konakoğlu prodüktörlüğünde kaydedilen şarkılar  2018 yılı nisan ayında, Esen Müzik etiketiyle yayınlandı. İlgi çekici kapak çalışması Rus fotoğrafçı Alexander…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*