EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Afil & Eureka – Kornea

Afil & Eureka – Kornea

Afil ve Eureka’dan ortak single çalışması “Kornea” yayında.

Türkçe Rap müziğin sevilen isimlerinden Afil ve Eureka yeni ortak single çalışmaları “Kornea” ile dinleyici karşısına çıktı.

Alternatif Rap ve Club House esintileri taşıyan “Kornea” dinleyenlerin dans edebileceği kadar hareketli, bir o kadar romantik ve müzikal anlamda güçlü altyapısıyla da kendini ön plana çıkarıyor.

Şarkının prodüksiyonu Eureka tarafından, mix master işlemleri Afil, müzik videosu ise Thefivedollashake tarafından hazırlanmış.

Afil ve Eureka’nın “Kornea” isimli single çalışması Bemolship Music etiketi ile dijital platformlarda yayında.

 

 

 

Afil ve Eureka’dan ortak single çalışması “Kornea” yayında. Türkçe Rap müziğin sevilen isimlerinden Afil ve Eureka yeni ortak single çalışmaları “Kornea” ile dinleyici karşısına çıktı. Alternatif Rap ve Club House esintileri taşıyan “Kornea” dinleyenlerin dans edebileceği kadar hareketli, bir o kadar romantik ve müzikal anlamda güçlü altyapısıyla da kendini ön plana çıkarıyor. Şarkının prodüksiyonu Eureka tarafından, mix master işlemleri Afil, müzik videosu ise Thefivedollashake tarafından hazırlanmış. Afil ve Eureka’nın “Kornea” isimli single çalışması Bemolship Music etiketi ile dijital platformlarda yayında.   https://www.youtube.com/watch?v=AUZoE2SsfY0&ab_channel=BemolshipMusic   https://open.spotify.com/intl-tr/track/6YoE4n4qInTUSQLw7UUNzV?si=483a11ea0c244c6c  

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*