EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Ahmet Çaplı – Sana Bunları Söylemem Lazım

Ahmet Çaplı – Sana Bunları Söylemem Lazım

Müzik kökenli bir aileden gelen Ahmet Çaplı kendine has yorumu ve tarzıyla solo kariyerinin ilk imzasını Arpej Yapım etiketiyle attı. Bugüne dek sahne performanslarında oyuncu ve müzisyen olarak yer alan Çaplı şimdi de ölüm, ayrılık ve çaresizliğin döngüsünden ilham alan, sözü ve müziği kendisine ait olan ilk tekli çalışması, Sana Bunları Söylemem Lazım’ı müzikseverlerin beğenisine sundu.

Şarkının kaydı The Kulübe ve Müzikal İşler stüdyosunda alınırken, düzenlemeyi Alen Konakoğlu yaptı. Mix’i Murat Bulut’a masteringi ise Çağlar Türkmen’ e ait. Klibin yönetmenliğini ise Şeyhmus Altun üstlendi.

 

 

Müzik kökenli bir aileden gelen Ahmet Çaplı kendine has yorumu ve tarzıyla solo kariyerinin ilk imzasını Arpej Yapım etiketiyle attı. Bugüne dek sahne performanslarında oyuncu ve müzisyen olarak yer alan Çaplı şimdi de ölüm, ayrılık ve çaresizliğin döngüsünden ilham alan, sözü ve müziği kendisine ait olan ilk tekli çalışması, Sana Bunları Söylemem Lazım’ı müzikseverlerin beğenisine sundu. Şarkının kaydı The Kulübe ve Müzikal İşler stüdyosunda alınırken, düzenlemeyi Alen Konakoğlu yaptı. Mix’i Murat Bulut’a masteringi ise Çağlar Türkmen’ e ait. Klibin yönetmenliğini ise Şeyhmus Altun üstlendi.   https://www.youtube.com/watch?v=iKBE3u7xBbI&ab_channel=netdm%C3%BCzik   https://open.spotify.com/track/26d8fd9n1K2761qoHQM8Ci?si=P5_CjaQYTKiRGUF62fUWHQ

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*