EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Ahmet Güven – Kayda Değer

Ahmet Güven – Kayda Değer

Ahmet Güven’in 15 yeni şarkıdan oluşan yeni albümü “Kayda Değer” Spotify ve bütün dijital müzik platformlarında yayımlandı.

Sanatçı albümün müjdesini 5 Ocak 2023 tarihinde Netd müzik platformundan yayımladığı, albümden çıkan ilk tekli “Biten Bir Aşkın Anısına” şarkısının video klibiyle vermişti. HL Müzik etiketiyle piyasaya sürülen albümdeki bütün şarkıların söz, müzik ve düzenlemeleri her zaman olduğu gibi Ahmet Güven’e ait.

Bu sene profesyonel müzik hayatının 25. yılını kutlayacak olan müzisyen albümü için “Kayda Değer içinde hem müzik hem de söz anlamında kişiselden toplumsala, eğlenceliden duygusala kaydetmeye değer 15 şarkı içeren dolu dolu bir albüm. 25 yıllık albüm tecrübemle yarattığım, adı üstünde kayda değer olduğunu düşündüğüm bir çalışma oldu.” şeklinde açıklama yapıyor.

 

 

Ahmet Güven'in 15 yeni şarkıdan oluşan yeni albümü "Kayda Değer" Spotify ve bütün dijital müzik platformlarında yayımlandı. Sanatçı albümün müjdesini 5 Ocak 2023 tarihinde Netd müzik platformundan yayımladığı, albümden çıkan ilk tekli "Biten Bir Aşkın Anısına" şarkısının video klibiyle vermişti. HL Müzik etiketiyle piyasaya sürülen albümdeki bütün şarkıların söz, müzik ve düzenlemeleri her zaman olduğu gibi Ahmet Güven'e ait. Bu sene profesyonel müzik hayatının 25. yılını kutlayacak olan müzisyen albümü için "Kayda Değer içinde hem müzik hem de söz anlamında kişiselden toplumsala, eğlenceliden duygusala kaydetmeye değer 15 şarkı içeren dolu dolu bir albüm. 25 yıllık albüm tecrübemle yarattığım, adı üstünde…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.75 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*