EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Ahmet Yalçın – Karabatak

Ahmet Yalçın – Karabatak

Ahmet Yalçın, yeni şarkısı “Karabatak” ile müzikseverlerin karşısına çıktı.

Sözü ve müziği sanatçıya ait olan “Karabatak”ın düzenlemesi İlkan Günüç tarafından yapıldı.

Ahmet Yalçın, şarkısı hakkında: “Bir var bir yok olan aşıkları, arafta kalmış duyguları anlatmak istediğim bestemde ilham kaynağım ‘Karabatak’ oldu.” şeklinde konuştu.

İlkokulda müzik öğretmeninin sesinden çok etkilenerek şarkıcı olma hayalleri kurup hayaline ilk adımını küçük yaşta okul korosuna girerek atan Yalçın, Bahçelievler TSM korosu ve şan eğitimleri aldı. Kendi sözü ve bestesi olan “Anla” şarkısıyla 2018 yılında profesyonel müzik kariyerine ilk adımını attı. İkinci şarkısı “Acele Acele”yi 2019 yılında, üçüncü şarkısı “Bana Bi Sarılsan”ı geçtiğimiz aylarda yayımlayan genç yetenek, şimdilerde “Karabatak” isimli şarkısıyla müzikal kariyerine devam ediyor.

7 Mayıs Cuma günü Avrupa Müzik markasıyla yayımlanan çalışmanın Levon yönetmenliğinde çekilen video klibini MuzikPlay kanalında bulabilirsiniz.

 

 

Ahmet Yalçın, yeni şarkısı “Karabatak” ile müzikseverlerin karşısına çıktı. Sözü ve müziği sanatçıya ait olan “Karabatak”ın düzenlemesi İlkan Günüç tarafından yapıldı. Ahmet Yalçın, şarkısı hakkında: “Bir var bir yok olan aşıkları, arafta kalmış duyguları anlatmak istediğim bestemde ilham kaynağım ‘Karabatak’ oldu.” şeklinde konuştu. İlkokulda müzik öğretmeninin sesinden çok etkilenerek şarkıcı olma hayalleri kurup hayaline ilk adımını küçük yaşta okul korosuna girerek atan Yalçın, Bahçelievler TSM korosu ve şan eğitimleri aldı. Kendi sözü ve bestesi olan “Anla” şarkısıyla 2018 yılında profesyonel müzik kariyerine ilk adımını attı. İkinci şarkısı “Acele Acele”yi 2019 yılında, üçüncü şarkısı “Bana Bi Sarılsan”ı geçtiğimiz aylarda yayımlayan genç…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.75 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*