EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Aktör – Hadi Doldur Kadehi

Aktör – Hadi Doldur Kadehi

Adanalı grup Aktör, ”Hadi Doldur Kadehi” ismini verdiği yeni çalışmasını Avrupa Müzik markasıyla yayınladı.

Sözü Anıl Yazar, müziği ve düzenlemesi Aktör’e ait olan ”Hadi Doldur Kadehi” adlı single’ın kayıtları grubun kendi stüdyolarında, mix ve masteringi Andy Bradfield tarafından Londra’da yapıldı. Davul, elektro gitar, synth ve bas gitar gibi enstrümanların İsmet Tümer’in vokalleriyle kusursuz bir uyum yakaladığı şarkının geri vokallerinde Anıl Yazar ve Fatih Özlü yer alıyor.

Kapak görseli ise Ömer Olga‘ya ait.

Bağımsız Rock/Synthpop müziğin başarılı ismi Aktör’e ait ”Hadi Doldur Kadehi” tüm dijital platformlar ve radyolarda yerini aldı.

 

Adanalı grup Aktör, ''Hadi Doldur Kadehi'' ismini verdiği yeni çalışmasını Avrupa Müzik markasıyla yayınladı. Sözü Anıl Yazar, müziği ve düzenlemesi Aktör’e ait olan ''Hadi Doldur Kadehi'' adlı single’ın kayıtları grubun kendi stüdyolarında, mix ve masteringi Andy Bradfield tarafından Londra'da yapıldı. Davul, elektro gitar, synth ve bas gitar gibi enstrümanların İsmet Tümer’in vokalleriyle kusursuz bir uyum yakaladığı şarkının geri vokallerinde Anıl Yazar ve Fatih Özlü yer alıyor. Kapak görseli ise Ömer Olga‘ya ait. Bağımsız Rock/Synthpop müziğin başarılı ismi Aktör’e ait ''Hadi Doldur Kadehi'' tüm dijital platformlar ve radyolarda yerini aldı. https://www.youtube.com/watch?v=wHydJ8XMs_c&ab_channel=Aktor-Topic   https://open.spotify.com/track/32fAPVp6TljNDHUgYOqkCI?si=55b86d2b6c9a49b2

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.7 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*