EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Albin Hasani – Göz Göre Göre

Albin Hasani – Göz Göre Göre

Albin Hasani RnB etkilerini taşıyan son teklisi “Göz Göre Göre”de ünlü DJ İlkay Şencan ile güçlerini birleştirdi.

Ağustos ayında yayınlanan son single’ı “Bir Başıma”nın ardından sessizliğini bozan Albin Hasani’nin son teklisi “Göz Göre Göre” ilk dinlemede hafızalara kazınıyor. 1 Ekim’de Garaj Müzik etiketiyle yayınlanacak olan “Göz Göre Göre”nin Mix & Mastering’i İlkay Şencan’a ait.

Tekrar tekrar dinlemekten bıkmayacağınız, kendinizi ritme ayak uydururken bulacağınız bir şarkı “Göz Göre Göre”. Bir Başıma’da 80’ler esintilerine yer veren Albin, “Göz Göre Göre”de 90lar RnB tarzını yansıtarak, donanımını bir kez daha kanıtlıyor.

Diğer şarkılarına nazaran daha Pop bir sound taşıyan “Göz Göre Göre”nin sözleri, müzik ve aranjesi yine Albin’e ait olmakla birlikte, single kapağında da emeği var.

 

 

Albin Hasani RnB etkilerini taşıyan son teklisi “Göz Göre Göre”de ünlü DJ İlkay Şencan ile güçlerini birleştirdi. Ağustos ayında yayınlanan son single’ı “Bir Başıma”nın ardından sessizliğini bozan Albin Hasani’nin son teklisi “Göz Göre Göre” ilk dinlemede hafızalara kazınıyor. 1 Ekim’de Garaj Müzik etiketiyle yayınlanacak olan “Göz Göre Göre”nin Mix & Mastering’i İlkay Şencan’a ait. Tekrar tekrar dinlemekten bıkmayacağınız, kendinizi ritme ayak uydururken bulacağınız bir şarkı “Göz Göre Göre”. Bir Başıma’da 80’ler esintilerine yer veren Albin, “Göz Göre Göre”de 90lar RnB tarzını yansıtarak, donanımını bir kez daha kanıtlıyor. Diğer şarkılarına nazaran daha Pop bir sound taşıyan “Göz Göre Göre”nin sözleri, müzik ve…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*