EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Ali Beykant & Beyza Yiğit – Tatlı Kız

Ali Beykant & Beyza Yiğit – Tatlı Kız

2021’in başlarında yayınladığı “Tuzlu Çiçek” isimli çıkış şarkısıyla profesyonel müzik camiasına adımını atan ve son olarak “Sen Kere Darbe” adlı şarkısını yayınlayan Ali Beykant, Beyza Yiğit ile birlikte “Tatlı Kız” adını verdikleri yeni şarkılarını sevenlerinin beğenisine sunuyor.

Sözü ve müziği Beykant ve Yiğit’e ait olan şarkının düzenlemesi Alaz Dedeoğlu, mix & mastering’i ise Kadim Tekin imzası taşıyor.

Beykant, tekliyi “Bir ilişkide artık heyecanı kalmamış bir taraf ve diğer tarafta ise heyecanını kaybetmemiş olduğu için karşı tarafın yorgunluğunu anlayamayan birinin; özetle toksik bir çiftin diyaloğu” olarak nitelendiriyor.

“Tatlı Kız” Avrupa Müzik markasıyla tüm dijital müzik mağazalarında yayında.

 

 

2021’in başlarında yayınladığı “Tuzlu Çiçek” isimli çıkış şarkısıyla profesyonel müzik camiasına adımını atan ve son olarak “Sen Kere Darbe” adlı şarkısını yayınlayan Ali Beykant, Beyza Yiğit ile birlikte “Tatlı Kız” adını verdikleri yeni şarkılarını sevenlerinin beğenisine sunuyor. Sözü ve müziği Beykant ve Yiğit’e ait olan şarkının düzenlemesi Alaz Dedeoğlu, mix & mastering’i ise Kadim Tekin imzası taşıyor. Beykant, tekliyi “Bir ilişkide artık heyecanı kalmamış bir taraf ve diğer tarafta ise heyecanını kaybetmemiş olduğu için karşı tarafın yorgunluğunu anlayamayan birinin; özetle toksik bir çiftin diyaloğu” olarak nitelendiriyor. “Tatlı Kız” Avrupa Müzik markasıyla tüm dijital müzik mağazalarında yayında.   https://www.youtube.com/watch?v=BPCGockQDmE&ab_channel=MuzikPlay   https://open.spotify.com/track/7drxlVHRDPggmxpIBToxHc?si=14e0407ac2de42d3

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*