Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Alternatif Sahne / Gar Müzik

Alternatif Sahne / Gar Müzik

Alternatif sahnenin başarılı isimleri bu albüm de buluştu.

Başarılı proje albüm çalışmalarına imza atan Gar Müzik; ‘Alternatif Sahne’ isimli proje ile dinleyiciyi bu kez bağımsız Sahnenin başarılı gurup ve sanatçıları ile buluşturuyor.

Albüm: gerek sahnelerden gerekse de digital ortamda tanınan yeni isimlerin yanı sıra, köklü grup ve müzisyenleri bu proje de biraraya getirdi.

Şarkıları ile digital ortamlarda geniş bir dinleyici kitlesi yakalayan Suzan Hacıgarip,Türkçe rock’ın köklü gruplarından Yırtık Uçurtma, kendilerine özgü besteleri ve akılda kalan melodileri ile Şekersiz, her çalışmalarıyla platform listelerinde yerini alan ikili Elyas & Taha, Retro tınılar içeren şarkıları ile bilinen Erinç,yine geniş bir dinleyici kitlesine sahip bir başka köklü grup Kent Şarkıları, akustik çalışmalarıyla dikkat çeken Samet Serhat, yayınladığı tekli çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çeken Atari Kasedi,bağımsız sahnenin genç ve yetenekli guruplarından Kalk Yerine Yat. Ve son olarak kendilerini ‘samimi bir atmosfer havasında alternatif müziğin içinde yer alan gurup’ olarak tanımlayan Kayıp Nesil yer alıyor.

Alternatif tür dinleyicisine ve yeni müzikler keşfetmek isteyen dinleyiciye hitap eden albüm, tüm digital platformlarda ve müzik marketlerde.

Suzan Hacıgarip – Toprağa Karışmadan
Yırtık Uçurtma – Yanlızlığım
Şekersiz – Evren Güzeli
Elyas & Taha – Belki Rüyasın
Erinç – Kafa Kuşu
Kent Şarkıları – Bir Şarkı Demle
Samet Serhat – Unutma
Atari Kasedi – Gri Kentin Kızıl Kadını
Kalk Yerine Yat – Çeyrek Kalıyor
Kayıp Nesil – İnsanlar Beni Anlamıyor

 

Alternatif sahnenin başarılı isimleri bu albüm de buluştu. Başarılı proje albüm çalışmalarına imza atan Gar Müzik; ‘Alternatif Sahne’ isimli proje ile dinleyiciyi bu kez bağımsız Sahnenin başarılı gurup ve sanatçıları ile buluşturuyor. Albüm: gerek sahnelerden gerekse de digital ortamda tanınan yeni isimlerin yanı sıra, köklü grup ve müzisyenleri bu proje de biraraya getirdi. Şarkıları ile digital ortamlarda geniş bir dinleyici kitlesi yakalayan Suzan Hacıgarip,Türkçe rock’ın köklü gruplarından Yırtık Uçurtma, kendilerine özgü besteleri ve akılda kalan melodileri ile Şekersiz, her çalışmalarıyla platform listelerinde yerini alan ikili Elyas & Taha, Retro tınılar içeren şarkıları ile bilinen Erinç,yine geniş bir dinleyici kitlesine sahip…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.4 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*