EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Aneeka & Zei – Kadın

Aneeka & Zei – Kadın

 

Zei ve Aneeka, artık maalesef ana haber bültenlerine yerleşmiş, her gün ülkenin bir başka yerinde katledilen
kadınlara ses olmak için bir araya geldi.

Kadın cinayetlerinin normalleştirilmesine tepki gösteren, bu şarkı ile kadınlara “yanınızdayız” diyen, tüm insanlığın şiddete karşı her zaman bir arada olması gerektiğini vurgulayan müzisyenler artık ayağa kalkalım diyor.

Kadınlara hayattayken değer vermemenin ve devamında bu tür olaylara sessiz kalınmasının şiddeti doğurduğunu anlatan Zei ve Anneka, “Kadın” ile kadınlara ses, destek ve güç vermeyi amaçlıyor. Şarkı tüm dijital platformlarda İMGE Yapım etiketi ile yayında.

 

https://www.youtube.com/watch?v=LxH3NZFjCnw&ab_channel=SonyMusicT%C3%BCrkiye   Zei ve Aneeka, artık maalesef ana haber bültenlerine yerleşmiş, her gün ülkenin bir başka yerinde katledilen kadınlara ses olmak için bir araya geldi. Kadın cinayetlerinin normalleştirilmesine tepki gösteren, bu şarkı ile kadınlara "yanınızdayız" diyen, tüm insanlığın şiddete karşı her zaman bir arada olması gerektiğini vurgulayan müzisyenler artık ayağa kalkalım diyor. Kadınlara hayattayken değer vermemenin ve devamında bu tür olaylara sessiz kalınmasının şiddeti doğurduğunu anlatan Zei ve Anneka, "Kadın" ile kadınlara ses, destek ve güç vermeyi amaçlıyor. Şarkı tüm dijital platformlarda İMGE Yapım etiketi ile yayında.   https://open.spotify.com/track/1WSFnf1vrDl5rZ3YsvkyK3?si=2cfd6e9c6b764818

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*