EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Anıl Ulusoy & Helin – ash

Anıl Ulusoy & Helin – ash

Anıl Ulusoy ve Helin ikilisinin minimal tekno türündeki yeni teklisi “ash” BBI Music Co. etiketiyle yayında!

Anıl Ulusoy, elektronik müzik projesindeki yolculuğunu deus ile daha melodik bir yöne kaydırmıştı. Prodüktör, Helin’in de destekleriyle birlikte eski minimal çizgisine geri dönüyor.

Elektronik müzik prodüktörü ve müzisyen Anıl Ulusoy, yeni teklisi ash ile tekrardan yönünü melodik techno’dan minimal ve chill sound’una çeviriyor. Avusturya’da yaşayan ve Valorant – Karanlığın şarkısından tanıdığımız Helin ile Anıl Ulusoy bu şarkıda ortak bir çalışmaya imza atıyorlar.

Anıl Ulusoy’un alıştığımız sound’u Helin Şentürk’ün kendine özgü vokalleri ve sözleri birleşerek bize ash parçasını sunuyorlar. ash minimal yapıdaki beat yapısı ile dinlendiren ve melankolik bir dünya yaratan bir parça oluyor.

Teklinin kapak fotoğrafı Helin Şentürk imzası taşırken, Media Stüdyosu’nda çekilen promo fotoğrafları ise Utku Çebi ve Arda Ok’a ait.

Anıl Ulusoy ve Helin’in yeni teklisi “ash”, BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.

 

 

Müzik & Prodüksiyon: Anıl Ulusoy
Söz & Vokal: Helin Şentürk
Kapak: Anıl Ulusoy
Kapak Fotoğraf: Helin Şentürk
Fotoğraf: Utku Çebi & Arda Ok
Stüdyo: Medya Stüdyo
Label: BBI Music Co.

 

Anıl Ulusoy ve Helin ikilisinin minimal tekno türündeki yeni teklisi "ash" BBI Music Co. etiketiyle yayında! Anıl Ulusoy, elektronik müzik projesindeki yolculuğunu deus ile daha melodik bir yöne kaydırmıştı. Prodüktör, Helin'in de destekleriyle birlikte eski minimal çizgisine geri dönüyor. Elektronik müzik prodüktörü ve müzisyen Anıl Ulusoy, yeni teklisi ash ile tekrardan yönünü melodik techno’dan minimal ve chill sound’una çeviriyor. Avusturya’da yaşayan ve Valorant – Karanlığın şarkısından tanıdığımız Helin ile Anıl Ulusoy bu şarkıda ortak bir çalışmaya imza atıyorlar. Anıl Ulusoy’un alıştığımız sound’u Helin Şentürk’ün kendine özgü vokalleri ve sözleri birleşerek bize ash parçasını sunuyorlar. ash minimal yapıdaki beat yapısı ile…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*