Anasayfa / WORLD / Aquario Yeni Şarkısı “Andelele” ile Karşımızda

Aquario Yeni Şarkısı “Andelele” ile Karşımızda

Aquario;  uzun zamandır beklenen single’i “Andelele” ile ile notaların en büyüleyici halini sevenlerine sunuyor.

Aquario; Alman asıllı bir şarkıcı, söz yazarı, enstrümanist ve besteci.

Daha çocuk sayılacak bir yaşta müzik tutkusunu geliştirdi ve davul çalmaya başladı. Bunun yanı sıra gitar gibi yeni enstrümanlar öğrenerek müziğini yenilikler katarak geliştiriyor ve paylaşıyor.

Yakın zamanda çıkaracağı albümü “Musicina” müziğin insan ruhuna ilaç gibi işleyen gücünü ortaya çıkartacak bir proje. Aquario’nun sanatı ile kendisini özleştirebilenler, Startnext aracılığıyla Crowdfunding kampanyasına bağışta bulunabilirler.

“Musicina”nın ilk deneyimi ve Startnext kampanyasına katılmak için Instagram biografisine göz atabilirsiniz.

 

 

Aquario;  uzun zamandır beklenen single'i "Andelele" ile ile notaların en büyüleyici halini sevenlerine sunuyor. Aquario; Alman asıllı bir şarkıcı, söz yazarı, enstrümanist ve besteci. Daha çocuk sayılacak bir yaşta müzik tutkusunu geliştirdi ve davul çalmaya başladı. Bunun yanı sıra gitar gibi yeni enstrümanlar öğrenerek müziğini yenilikler katarak geliştiriyor ve paylaşıyor. Yakın zamanda çıkaracağı albümü "Musicina" müziğin insan ruhuna ilaç gibi işleyen gücünü ortaya çıkartacak bir proje. Aquario'nun sanatı ile kendisini özleştirebilenler, Startnext aracılığıyla Crowdfunding kampanyasına bağışta bulunabilirler. "Musicina"nın ilk deneyimi ve Startnext kampanyasına katılmak için Instagram biografisine göz atabilirsiniz.   https://www.youtube.com/watch?v=eIhrJhNcMiE&ab_channel=Aquario   https://open.spotify.com/track/2vrm954BnBgv1hMYsaOuEI?si=9aUCt9P1RA6gsMnkWV8rqg

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*