EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Arda Yiğit – Septic Dreams

Arda Yiğit – Septic Dreams

İnsanlık Dünya’daki tüm yaşamı yok etmek üzere. Elinde yaşanacak bir dünya kalmayınca gözünü diğer gezegenlere dikmiş durumda. Tüketim hastalığının pençesindeki insanoğlunu bekleyen, uzay madenciliğinden diktatörlere, savaşlara kadar olası birçok senaryoyu içeren rüyalar zincirinden oluşan bir albüm Septic Dreams.

Hikaye Voyager’ın keşfi ile başlıyor. Keşfin heyecanı görkemi gözlerimizi boyuyor. Ancak hemen sonra bir diktatör tüm evreni sömürmek üzere iş başına geliyor. Ardından yaşanan sömürü savaşları ve sonundaki çöküş bizi karamsarlığa boğmuşken rüyadan uyanıyoruz.

 

 

İnsanlık Dünya’daki tüm yaşamı yok etmek üzere. Elinde yaşanacak bir dünya kalmayınca gözünü diğer gezegenlere dikmiş durumda. Tüketim hastalığının pençesindeki insanoğlunu bekleyen, uzay madenciliğinden diktatörlere, savaşlara kadar olası birçok senaryoyu içeren rüyalar zincirinden oluşan bir albüm Septic Dreams. Hikaye Voyager’ın keşfi ile başlıyor. Keşfin heyecanı görkemi gözlerimizi boyuyor. Ancak hemen sonra bir diktatör tüm evreni sömürmek üzere iş başına geliyor. Ardından yaşanan sömürü savaşları ve sonundaki çöküş bizi karamsarlığa boğmuşken rüyadan uyanıyoruz.   https://www.youtube.com/watch?v=Pi4EtxdVOHU&ab_channel=VariousArtists-Topic https://www.youtube.com/watch?v=WtFzupGc-90&ab_channel=VariousArtists-Topic https://www.youtube.com/watch?v=SZPnjqMt_nQ&ab_channel=VariousArtists-Topic   https://open.spotify.com/album/3DWMsJ2OjFKW01PnVJvbiJ?si=hTsEOeuAS-6A4fINXUK02g

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.75 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*