EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Asena Akan, Tanju Eren – Hep Böyle

Asena Akan, Tanju Eren – Hep Böyle

 

Bestecilikten söz yazarlığına, vokal & enstrüman ile icradan yorumculuğa müziğin farklı alanlarında çalışmalarını sürdüren Asena Akan’ın; besteci, aranjör, prodüktör, ses mühendisi ve multienstrümanist Tanju Eren ile işbirliğinden yepyeni, dingin ve ferah bir müzik projesi doğdu.

Derin ve kırılgan sözlerin, sade ve samimi melodilerle buluşup downtempo – trip hop ve etnik elektronik formda aktığı bir müzik yapan ikili ilk single çalışmaları “Hep Böyle”yi yayınladı. “Hep Böyle” aşkı, hem acıyı hem de mutluluğu barındıran karşıt duyguları iç içe geçirerek tarifliyor. Aşkın, tüm zorluklarına rağmen, evrensel ve her yönüyle güzel oluşuna vurgu yapıyor. Hikayeyi asıl özel kılan; ikilinin diğerinin ne yaptığını bilmeden neredeyse aynı şarkıyı yaratmış olmaları. Bu güzel tesadüf ya da benzer ruhların telepatik gücüyle oluşan iki ayrı yaratımın buluşmasıyla “Hep Böyle” doğuyor.

Sabih Cangil Prodüksiyon (SCP) etiketiyle yayınlanan şarkının video klip yönetmenliği Tanju Eren ve Ege Erkol tarafından gerçekleşti.

 

Asena Akan, Tanju Eren
Söz & Müzik : Asena Akan
Düzenleme : Tanju Eren

Mix & Mastering : Tanju Eren
Kapak Tasarım : Tanju Eren
Plak Şirketi : Sabih Cangil Prodüksyon
Vdeo Klip Yönetmen : Tanju Eren, Ege Erkol
Görüntü Yönetmeni : Batuhan Toker
Edit, Color Grade : Tanju Eren

 

https://www.youtube.com/watch?v=kSnoDlpIXVY   Bestecilikten söz yazarlığına, vokal & enstrüman ile icradan yorumculuğa müziğin farklı alanlarında çalışmalarını sürdüren Asena Akan’ın; besteci, aranjör, prodüktör, ses mühendisi ve multienstrümanist Tanju Eren ile işbirliğinden yepyeni, dingin ve ferah bir müzik projesi doğdu. Derin ve kırılgan sözlerin, sade ve samimi melodilerle buluşup downtempo - trip hop ve etnik elektronik formda aktığı bir müzik yapan ikili ilk single çalışmaları “Hep Böyle”yi yayınladı. “Hep Böyle” aşkı, hem acıyı hem de mutluluğu barındıran karşıt duyguları iç içe geçirerek tarifliyor. Aşkın, tüm zorluklarına rağmen, evrensel ve her yönüyle güzel oluşuna vurgu yapıyor. Hikayeyi asıl özel kılan; ikilinin diğerinin ne yaptığını bilmeden neredeyse aynı şarkıyı yaratmış olmaları.…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*