EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Asperger – Kediyi Sev Kendini Yak

Asperger – Kediyi Sev Kendini Yak

Asperger’in ikinci uzun çalar albümü  Kediyi Sev Kendini Yak”8 Ekim’de Mevzu Records etiketiyle yayımlandı.

2018 yılında son çıkardıkları “Z Kuşağı Sokağa Çıksın” albümlerinden sonra geçen tam iki yıllık aranın ardından grup yeni stüdyo albümünü online platformlardan yayımladı.

Önceki albümlerine göre daha melodik, dinamik ve melodramatik parçalar içeren albüm dinleyen bütün halklara şefkat, karşılıklı ilgi, sevgi ve hoşgörü vaadediyor.

Kasım 2015 tarihinde meydana gelen grup. Müziğinde eğitim yoktur, şarkılar içsel dünyalarıyla kendilerine zorla dikte ettirilen gerçek dünya arasında sıkışmış insanları konu alır. Bugüne kadar sıfır yasal albüm, iki adet uzun çalar ve bir adet kısa çalar albümleri bulunmaktadır.

İkinci ve son çıkan uzun çalar albümleri “Kediyi Sev Kendini Yak” 8 Ekim tarihinde Mevzu Records etiketiyle yayımlandı. Albüm öncesi single olarak ilki Temmuz’da “Nükleer Park” adıyla, ikincisi Eylül sonunda “AVM” adıyla iki adet video klip, grubun YouTube kanalında dinleyenlere sunuldu.

 

 

 

Asperger’in ikinci uzun çalar albümü  Kediyi Sev Kendini Yak"8 Ekim’de Mevzu Records etiketiyle yayımlandı. 2018 yılında son çıkardıkları “Z Kuşağı Sokağa Çıksın” albümlerinden sonra geçen tam iki yıllık aranın ardından grup yeni stüdyo albümünü online platformlardan yayımladı. Önceki albümlerine göre daha melodik, dinamik ve melodramatik parçalar içeren albüm dinleyen bütün halklara şefkat, karşılıklı ilgi, sevgi ve hoşgörü vaadediyor. Kasım 2015 tarihinde meydana gelen grup. Müziğinde eğitim yoktur, şarkılar içsel dünyalarıyla kendilerine zorla dikte ettirilen gerçek dünya arasında sıkışmış insanları konu alır. Bugüne kadar sıfır yasal albüm, iki adet uzun çalar ve bir adet kısa çalar albümleri bulunmaktadır. İkinci ve son…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*