EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Aydın Kurtoğlu – Ben

Aydın Kurtoğlu – Ben

Her projesinde güçlü enerjisiyle ve iddialı şarkılarıyla dikkatleri üzerine çeken “Aydın Kurtoğlu” yeni projesi “Ben”i müzikseverlerle buluşturdu.

Konser ve sahne takvimiyle yoğun bir yaz geçiren başarılı sanatçı; sözü ve müziği Ferit Özkan’a ait olan şarkısını yayınlayarak sonbahara merhaba dedi. Nakaratıyla kısa sürede dillere dolanacak şarkının düzenlemesinde ise başarılı aranjör Seçkin Özer’in imzası yer alıyor.

“Aydın Kurtoğlu”nun yeni şarkısı “Ben” tüm müzik platformlarında.

 

 

Her projesinde güçlü enerjisiyle ve iddialı şarkılarıyla dikkatleri üzerine çeken “Aydın Kurtoğlu” yeni projesi “Ben”i müzikseverlerle buluşturdu. Konser ve sahne takvimiyle yoğun bir yaz geçiren başarılı sanatçı; sözü ve müziği Ferit Özkan’a ait olan şarkısını yayınlayarak sonbahara merhaba dedi. Nakaratıyla kısa sürede dillere dolanacak şarkının düzenlemesinde ise başarılı aranjör Seçkin Özer’in imzası yer alıyor. “Aydın Kurtoğlu”nun yeni şarkısı “Ben” tüm müzik platformlarında.   https://www.youtube.com/watch?v=MilZR0zE7ks&ab_channel=Ayd%C4%B1nKurto%C4%9Flu-Topic   https://open.spotify.com/track/5k4RuvU5iHSy7EKqTLPqAy?si=929980c9153f49d0

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*