EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Ayten Alpman – Bir Başkadır ”Chill Out Mix 2021” / Ossi Müzik

Ayten Alpman – Bir Başkadır ”Chill Out Mix 2021” / Ossi Müzik

Uzun yıllardır ünlü DJ’lerin yaptıkları remixlerle gece kulüplerinde, otellerde, beach’lerde çalan ve unutulmaz anılarımıza eşlik eden “Bir Başkadır Ayten Alman” albümünün şarkıları, bu yıl her yerde “Bir Başkadır Ayten Alpman Chill Out Mix 2021” albümündeki yeni düzenlemeleriyle çalacak.

Unutulmaz isimlerin, unutulmaz şarkılarını modern soundlarla yeni nesille buluşturan projelere öncülük yapan Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan “Bir Başkadır Ayten Alpman Chill Out Mix 2021” albümünün prodüktörlüğünü Hakan Eren yaptı. Proje koordinatörlüğünü Pelin Kakırman’ın, müzik yönetmenliğini Sadun Ersönmez’in yaptığı albümün mix ve mastering’i de Ersönmez tarafından yapıldı.

Ayten Alpman’ın, Ayla Dümer styling’i ile dünya çapında isim yapmış ünlü mimar Eren Yorulmazer’in evinde Cengiz Dikbaş’ın objektifine poz verdiği fotoğrafların kullanıldığı “Bir Başkadır Ayten Alpman Chill Out Mix 2021” albümünün kapak tasarımı müzisyen İlker Aydemir tarafından hazırlandı.

9 şarkıdan oluşan albümde yer alan tüm şarkılar için Gökhan Özdemir’in creative director’lüğünde animasyon video klipler hazırlandı. Kliplerdeki animasyon ve karakter tasarımları İlker Aydemir tarafından yapıldı.

 

 

Akustik Gitar: Erdem Sökmen

Bas Gitar: İsmail Soyberk

Elektro Gitar: İlker Aydemir

Saksafon: Cüneyt Çoltu

Trompet: İmer Demirer

Yaylılar: Kamil Özler (Yönetim)

Kemanlar: Sevil Ulucan – Rüstem Mustafayev – Leyla Önder – Tülay Karşın – Alptekin Ömür Gören –Nurbanu Aytekin

Çello: Funda Kasnak Altun – Mert Gürel

Viola: Elif Kantarcı – Mehmet Efdal Altun

Kontrobas: Arda Ardaşes Agoşyan

 

Uzun yıllardır ünlü DJ’lerin yaptıkları remixlerle gece kulüplerinde, otellerde, beach’lerde çalan ve unutulmaz anılarımıza eşlik eden “Bir Başkadır Ayten Alman” albümünün şarkıları, bu yıl her yerde “Bir Başkadır Ayten Alpman Chill Out Mix 2021” albümündeki yeni düzenlemeleriyle çalacak. Unutulmaz isimlerin, unutulmaz şarkılarını modern soundlarla yeni nesille buluşturan projelere öncülük yapan Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan “Bir Başkadır Ayten Alpman Chill Out Mix 2021” albümünün prodüktörlüğünü Hakan Eren yaptı. Proje koordinatörlüğünü Pelin Kakırman’ın, müzik yönetmenliğini Sadun Ersönmez’in yaptığı albümün mix ve mastering’i de Ersönmez tarafından yapıldı. Ayten Alpman’ın, Ayla Dümer styling’i ile dünya çapında isim yapmış ünlü mimar Eren Yorulmazer’in evinde Cengiz…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*