EDİTÖRDEN
Anasayfa / [PARANTEZ] / Bağzı Şeyler

Bağzı Şeyler

Ömer Naldemir, Emre Sargın, Erdenay Taşçı ve Engin Hastürk’den oluşan Bağzı Şeyler, 25 Ekim’de Mask Live Music Club sahnesinde müzikseverlerle buluşuyor.

“Bağzı Şeyler”, yaşamın ve gündelik hayatın içinden üretiyorlar müziklerini. “Başka türlü müzik hala mümkün” diyen müzikseverlerin keşfettiği bir grup aynı zamanda. Kınay Production etiketi ile yayımlanacak ilk single çalışması için stüdyoda olan grup bir çok şehirde verecekleri konserler için yoğun bir prova hazırlıkları içerisinde.

 

Facebook Twitter

 

Ömer Naldemir, Emre Sargın, Erdenay Taşçı ve Engin Hastürk'den oluşan Bağzı Şeyler, 25 Ekim'de Mask Live Music Club sahnesinde müzikseverlerle buluşuyor. "Bağzı Şeyler", yaşamın ve gündelik hayatın içinden üretiyorlar müziklerini. "Başka türlü müzik hala mümkün" diyen müzikseverlerin keşfettiği bir grup aynı zamanda. Kınay Production etiketi ile yayımlanacak ilk single çalışması için stüdyoda olan grup bir çok şehirde verecekleri konserler için yoğun bir prova hazırlıkları içerisinde.   https://www.youtube.com/watch?v=wDPGmmB7u38  

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 5 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*