EDİTÖRDEN
Anasayfa / WORLD / Balthazar’dan Beklenen Albüm Geldi: SAND

Balthazar’dan Beklenen Albüm Geldi: SAND

Geçtiğimiz aylarda çıkardıkları teklilerle bizleri heyecanlandıran Balthazar’ın beklenen albüm “SAND”, PIAS etiketiyle ve Türkiye’de GRGDN Müzik temsilciliğinde 26 Şubat’ta yayınlandı.

Grup üyeleri, zaman, tahammülsüzlük ve huzursuzluğu konu alan bu albümleri için bir önceki albüm turları sırasında yazılmaya başlanmış olsa da bu dönemde yayınlanmasının çok doğru bir zamanlama olduğunu düşünüyor.
Bu albüm için şovlarından, hayranlarının müziklerine verdikleri tepkilerden ve geri yansıttıkları bu enerjiden ilham aldıklarını da ekliyorlar.

Spotify’a göre en çok dinlendiği şehir uzun yıllardır İstanbul olan grup, 26 Şubat akşamı albümde yer alan tüm parçalara yaptıkları özel yorumlarıyla Radyo Eksen aracılığıyla Türkiye’deki geniş kitlesi için bir dinleti şöleni yaşattı.

Albüm günü Youtube’dan da livestream konseriyle hayranlarıyla buluşan Balthazar’ın bir sonraki canlı konseri ise 3 Mart Çarşamba günü Türkiye saatiyle saat 23.00’da Twitter’da “Tim’s Listening Party”de gerçekleşecek.

 

 

 

 

Geçtiğimiz aylarda çıkardıkları teklilerle bizleri heyecanlandıran Balthazar’ın beklenen albüm “SAND”, PIAS etiketiyle ve Türkiye’de GRGDN Müzik temsilciliğinde 26 Şubat’ta yayınlandı. Grup üyeleri, zaman, tahammülsüzlük ve huzursuzluğu konu alan bu albümleri için bir önceki albüm turları sırasında yazılmaya başlanmış olsa da bu dönemde yayınlanmasının çok doğru bir zamanlama olduğunu düşünüyor. Bu albüm için şovlarından, hayranlarının müziklerine verdikleri tepkilerden ve geri yansıttıkları bu enerjiden ilham aldıklarını da ekliyorlar. Spotify’a göre en çok dinlendiği şehir uzun yıllardır İstanbul olan grup, 26 Şubat akşamı albümde yer alan tüm parçalara yaptıkları özel yorumlarıyla Radyo Eksen aracılığıyla Türkiye’deki geniş kitlesi için bir dinleti şöleni yaşattı. Albüm…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*