EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Barış Manço’yu Aramızdan Ayrılışının 20. Yılında Özlemle Anıyoruz

Barış Manço’yu Aramızdan Ayrılışının 20. Yılında Özlemle Anıyoruz

7’den 77’ye herkesin sevgilisi, hepimizin Barış ağabeyi 01 Şubat 1999 tarihinde aramızdan ayrıldı.

Her sene olduğu gibi bu sene de kendisi adına anma buluşmaları gerçekleşecek, sizler için derledik.

 

01 Şubat

Buluşmalardan ilki 01 Şubat tarihinde Bamya Rock sahnesinde gerçekleşecek. Güven Erkin Erkal’ın sunuculuğunu yapacağı geceden elde edilecek gelir Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne aktarılacak.

Gecede Murat İlkan, Timsahın Gözyaşları, Su Soley, Cem Karaca Yol Arkadaşları, Deniz Tuzcuoğlu, Bilge Kösebalaban, Ayşe Saran, Ayşegül İnci, İlhan Güryalçın, Gökhan Pars, Deyiş Devran ve Sıcak sahne alacak.

Aynı gün bir başka buluşmanın adresi Caddebostan Kültür Merkezi olacak. “Barış Manço’yu Sevgiyle Anıyoruz” programı saat 20.00’de başlayacak. Aydilge’nin konser vereceği gecede Manço’nun ailesi, sevenleri biraraya gelecek ve onun şarkılarını söyleyecek.

Barış Manço için düzenlenen anma etkinlikleri kapsamında, sanatçının Moda’daki evi de 01 Şubat Cuma günü 24:00’e kadar ziyaretçileri için açık olacak ve ücretsiz gezilebilecek.

 

03 Şubat

Barış Manço vapuru sabat 10:30’da Kadıköy’den, 11:00’de Beşiktaş’tan hareket ediyor ve Kanlıca’ya mezarına götürüyor sevenlerini.

Akşamında ise Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde düzenlenecek anma gecesinde Manço’nun yol arkadaşları Kurtalan Ekspres, Seyyal Taner, Aylin Vatankoş, Cemil Demirbakan, Çimen Yalçın ve Hakan Dedeler sahnede yerini almaya hazırlanıyor. Biletler etkinlik günü mekanda 17:00’den itibaren temin edilecek.

Aynı gün Ankara’da 6:45 KK sahnesinde de On’lar Acapella grubu Barış Manço şarkıları konseptli bir konser düzenliyor.

 

Onu çok özlüyoruz …

7'den 77'ye herkesin sevgilisi, hepimizin Barış ağabeyi 01 Şubat 1999 tarihinde aramızdan ayrıldı. Her sene olduğu gibi bu sene de kendisi adına anma buluşmaları gerçekleşecek, sizler için derledik.   01 Şubat Buluşmalardan ilki 01 Şubat tarihinde Bamya Rock sahnesinde gerçekleşecek. Güven Erkin Erkal'ın sunuculuğunu yapacağı geceden elde edilecek gelir Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne aktarılacak. Gecede Murat İlkan, Timsahın Gözyaşları, Su Soley, Cem Karaca Yol Arkadaşları, Deniz Tuzcuoğlu, Bilge Kösebalaban, Ayşe Saran, Ayşegül İnci, İlhan Güryalçın, Gökhan Pars, Deyiş Devran ve Sıcak sahne alacak. Aynı gün bir başka buluşmanın adresi Caddebostan Kültür Merkezi olacak. “Barış Manço’yu Sevgiyle Anıyoruz” programı saat 20.00’de başlayacak.…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*