EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Barış Manço’yu Sevgiyle Anıyoruz

Barış Manço’yu Sevgiyle Anıyoruz

Barış Manço, aramızdan ayrılışının 19’uncu yılında (01 Şubat) şehrin iki yakasında sevenleri ile birlikte anılacak.

Anadolu yakasında Caddebostan Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek anma törenine sanatçının eserlerini Full Aksesuar Grubu seslendirecek. Grup sanatçının orijinal plak ve albüm kayıtlarına sadık kalacak şekilde bir repertuar sunacak. Etkinliğin başlama saati 20:00.

Barış Manço’nun 1972 yılında kurduğu ve vefatına kadar birlikte çalıştığı Kurtalan Ekspres grubu ise Moda Kayıkhane sahnesinde olacak.

 

Avrupa yakasında ise Bamya Rock’ta gerçekleştirilecek anma töreninin müziklerini Ahmet Beyler, sunumunu ise Güven Erkin Erkal gerçekleştirecek. Gecede İnci Manço ve Batıkan Manço, Bilge Kösebalaban, Deniz Tuzcuoğlu, Murat Evgin, Murat Kekilli, Necati Karadayı, Tuğçe Haşimoğlu ve Tuğkan da konuk olarak yer alacak.

Bir başka anma töreni ise 04 Şubat’ta Cemal Reşit Rey konser salonunda olacak. Kurtalan Ekspres’in yanı sıra Fatih Erkoç, Yonca Lodi, Necdet Kaya sahnede olacak.

 

7’den 77’ye herkesin sevgilisi olan Barış Manço’yu özlemle anıyoruz.

 

Barış Manço, aramızdan ayrılışının 19’uncu yılında (01 Şubat) şehrin iki yakasında sevenleri ile birlikte anılacak. Anadolu yakasında Caddebostan Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek anma törenine sanatçının eserlerini Full Aksesuar Grubu seslendirecek. Grup sanatçının orijinal plak ve albüm kayıtlarına sadık kalacak şekilde bir repertuar sunacak. Etkinliğin başlama saati 20:00. Barış Manço'nun 1972 yılında kurduğu ve vefatına kadar birlikte çalıştığı Kurtalan Ekspres grubu ise Moda Kayıkhane sahnesinde olacak.   Avrupa yakasında ise Bamya Rock'ta gerçekleştirilecek anma töreninin müziklerini Ahmet Beyler, sunumunu ise Güven Erkin Erkal gerçekleştirecek. Gecede İnci Manço ve Batıkan Manço, Bilge Kösebalaban, Deniz Tuzcuoğlu, Murat Evgin, Murat Kekilli, Necati Karadayı, Tuğçe Haşimoğlu ve Tuğkan…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*