EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Barlas Tan Özemek – Ayna Kırıldı

Barlas Tan Özemek – Ayna Kırıldı

1987 İstanbul doğumlu Barlas Tan Özemek, 2017 yılının sonlarına doğru çıkartmayı düşündüğü solo albüm çalışmalarını sürdürürken ilk teklisi “Ayna Kırıldı” yı albüm öncesi müzik severler ile paylaşıyor. “Ayna Kırıldı” gerek derin sözleri gerek güçlü müzikal yapısı ile iddalı bir yapım.

Şarkıcı, şarkı yazarı Barlas Tan Özemek bugüne kadar Korhan Futacı, Gaye Su Akyol, Yasemin Mori, Bülent Ortaçgil, Sezen Aksu … gibi bir sürü sevilen sanatçıya gerek sahnede icracı olarak gerek stüdyoda prodüktör olarak eşlik etmiş, besteler vermiş bir müzisyendir. “Ayna Kırıldı” ise Barlas Tan Özemek’in bugüne kadar kendi adı ile yayınladığı ilk yapımdır. Kayıtları, usta müzisyen Bülent Ortaçgil prodüktörlüğünde Blue Kite Stüdyosunda gerçekleştirilen şarkı, Ediz Hafızoğlu(vurmalılar), Çağrı Sertel (tuşlular) ve Erdal Akyol(kontrabas) tarafından icra edildi. Mix’i Mahmut Albulak, mastering ‘i ise Justin Sturtz tarafından yapıldı.

Sanatçı ilk teklisi “Ayna Kırıldı” için bir de klip çekti. Burak Yamantürk ve Büşra Firidin’nin oynadığı video klibin yönetmenliğini Ezgi Kaplan üstlendi. Çekimleri Çıplak Ayaklar Dans Stüdyosunda yapıldı, koreografisini ise Mihran Tomasyan yaptı.

Sadece dijital olarak yayınlanacak olan “Ayna Kırıldı” 30 Haziran – 07 Temmuz arası sadece  iTunes ve Apple Music’te yayınlanacak. 07  Temmuz dan itibaren ise tüm dijital mecralarda olacak.

 

1987 İstanbul doğumlu Barlas Tan Özemek, 2017 yılının sonlarına doğru çıkartmayı düşündüğü solo albüm çalışmalarını sürdürürken ilk teklisi "Ayna Kırıldı" yı albüm öncesi müzik severler ile paylaşıyor. "Ayna Kırıldı" gerek derin sözleri gerek güçlü müzikal yapısı ile iddalı bir yapım. Şarkıcı, şarkı yazarı Barlas Tan Özemek bugüne kadar Korhan Futacı, Gaye Su Akyol, Yasemin Mori, Bülent Ortaçgil, Sezen Aksu ... gibi bir sürü sevilen sanatçıya gerek sahnede icracı olarak gerek stüdyoda prodüktör olarak eşlik etmiş, besteler vermiş bir müzisyendir. "Ayna Kırıldı" ise Barlas Tan Özemek'in bugüne kadar kendi adı ile yayınladığı ilk yapımdır. Kayıtları, usta müzisyen Bülent Ortaçgil prodüktörlüğünde Blue…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*