EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Begüm Tarako feat. İlke Hatipoğlu – Dem

Begüm Tarako feat. İlke Hatipoğlu – Dem

Begüm Tarako’nun Kitap & CD formatında yayımlanan ikinci uzun çaları “7” nin şarkılarına, müzisyen İlke Hatipoğlu’nun farklı bir boyut kattığı elektronik duzenlemelerden ilki ‘Alaca’ geçtiğimiz yıl sonunda dinleyicilere ulaşmıştı.

İkinci şarkı ‘Dem’ dijitalde paylaşılmasından birkaç hafta sonra, şimdi yepyeni klibiyle yayında!

Şarkının klibi, Soberworks Production tarafından İstanbul’da çekildi. Görüntü yönetmenliğini Emre Pekçakır’ın yaptığı klibin yönetmen koltuğunda ise Bünyamin Bayansal oturuyor.

Müzisyenin albümünde “Dem” için yazdığı öyküden hareketle sakin ve durağan bir anlatıma sahip olan klip, dünyanın akışına zıt bir duruşla, iç yaşamın ağırlığını, tetikleyici bir biçimde aktarıyor.

2018’de adımlarına rock ve elektronik eksende devam edecek olan Tarako için “Dem” yeni ve heyecan verici çalışmaların habercisi.

 

 

 

 

Begüm Tarako’nun Kitap & CD formatında yayımlanan ikinci uzun çaları “7” nin şarkılarına, müzisyen İlke Hatipoğlu’nun farklı bir boyut kattığı elektronik duzenlemelerden ilki ‘Alaca’ geçtiğimiz yıl sonunda dinleyicilere ulaşmıştı. İkinci şarkı ‘Dem’ dijitalde paylaşılmasından birkaç hafta sonra, şimdi yepyeni klibiyle yayında! Şarkının klibi, Soberworks Production tarafından İstanbul’da çekildi. Görüntü yönetmenliğini Emre Pekçakır’ın yaptığı klibin yönetmen koltuğunda ise Bünyamin Bayansal oturuyor. Müzisyenin albümünde "Dem" için yazdığı öyküden hareketle sakin ve durağan bir anlatıma sahip olan klip, dünyanın akışına zıt bir duruşla, iç yaşamın ağırlığını, tetikleyici bir biçimde aktarıyor. 2018’de adımlarına rock ve elektronik eksende devam edecek olan Tarako için "Dem" yeni ve…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*