EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / BenReha feat. Zeynep Bakşi Karatağ – Kendime Söz Geçiremedim

BenReha feat. Zeynep Bakşi Karatağ – Kendime Söz Geçiremedim

BenReha’nın ilk teklisi “Kendime Söz Geçiremedim” yayında.

Sözleri BenReha’ya ait olan, Zeynep Bakşi Karatağ’ın eşlik ettiği “Kendime Söz Geçiremedim” tüm dijital platformlarda yayında.

BenReha, yıllardır yapmış olduğu radyo programları ile tanınıyor. Son 4 yıldır bağımsız olarak yürüttüğü PiCemiyeti (Pişman İnsanlar Cemiyeti) isimli radyo programı ile her Perşembe 23.59’da canlı yayında dinleyicisiyle buluşan sanatçı, her hafta sosyal medyanın gündemine oturuyor. Daha önce şiir ve düz yazı denemelerini YouTube ve sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaşan BenReha, kariyerinde bu kez yeni bir serüvene başlıyor.

Pi Cemiyeti (Pişman İnsanlar Cemiyeti) yayınlarıyla büyük bir kitleye hitap eden BenReha, bu şarkıyla birlikte hem kariyerinde yeni bir yola giriyor; hem de bugüne kadar dinleyenlerine radyo programcısı olarak anlattıklarını, şarkılarıyla da aktararak, anlatımına bambaşka bir boyut kazandırıyor.

“Kendime Söz Geçiremedim” şarkısında BenReha’ya, söylediği her şarkıya kendine özgü yorumuyla yeniden anlam kazandıran Zeynep Bakşi Karatağ eşlik ediyor.

Müziği Caner Yılmaz’a, aranjesi Deniz Pektaş’a ait olan Kendime Söz Geçiremedim’in sözleri ise yine BenReha’ya ait. Mix – mastering koltuğunda oturan isim Hakan Yeşilkaya. Elektro bağlamada Caner Yılmaz, elektro gitarda Cihan Tanrıverdi, perdesiz gitar ve e-bow’da Deniz Pektaş, bass gitarda Birkan Şener, tuşlu çalgılarda ve davulda ise Hakan Yeşilkaya var.

2 aylık bir sürecin ardından Deno’s Studio’da kayda alınan şarkıda BenReha,şarkının sözlerinde sadece kendinden değil; kendi gibi olan herkesin hikayesini anlatıyor.

 

BenReha kimdir

BenReha, gençlik yıllarından bu yana medya sektöründe yer aldı. Önce yerel radyolarda ve gazetelerde çalıştı. Daha sonra, İstanbul’a gelmesiyle beraber; Kral World, Kent FM, Halk Radyo, Radyo Mega, NumberOne FM gibi ulusal ve hatta global radyolarda prime ve drive time programları yaptı.

Şimdi ise #picemiyeti (Pişman İnsanlar Cemiyeti) isimli radyo programını yapmanın yanı sıra kendi yazmış olduğu şarkıları dinleyicileri ile paylaşıyor.

 

 

 

BenReha’nın ilk teklisi “Kendime Söz Geçiremedim” yayında. Sözleri BenReha’ya ait olan, Zeynep Bakşi Karatağ’ın eşlik ettiği “Kendime Söz Geçiremedim” tüm dijital platformlarda yayında. BenReha, yıllardır yapmış olduğu radyo programları ile tanınıyor. Son 4 yıldır bağımsız olarak yürüttüğü PiCemiyeti (Pişman İnsanlar Cemiyeti) isimli radyo programı ile her Perşembe 23.59’da canlı yayında dinleyicisiyle buluşan sanatçı, her hafta sosyal medyanın gündemine oturuyor. Daha önce şiir ve düz yazı denemelerini YouTube ve sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaşan BenReha, kariyerinde bu kez yeni bir serüvene başlıyor. Pi Cemiyeti (Pişman İnsanlar Cemiyeti) yayınlarıyla büyük bir kitleye hitap eden BenReha, bu şarkıyla birlikte hem kariyerinde yeni bir…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.5 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*