EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Berkan Ataoğlu – Bozukçalar

Berkan Ataoğlu – Bozukçalar

Berkan Ataoğlu’ndan yeni EP: Bozukçalar

Berkan Ataoğlu’nun söz, müzik ve düzenlemeleri kendine ait son çalışması “Bozukçalar” 15 Ocak 2021’de dijital platformlarda yerini aldı. 5 parçadan oluşan EP’de Ataoğlu’na; bas gitarda No Land’den tanıdığımız Çağatay Vural, davulda ise Arcan Akduman eşlik ediyor. Şarkıların mix ve mastering’i Ertuğrul Güdül, EP’nin kapak tasarımı ise Gökçen Hotaman imzası taşıyor.

2000’li yılların başından beri kendi bestelerini üreten Berkan Ataoğlu çeşitli yarışmalara katıldı. Kurucusu olduğu müzik grubu “Sahi” ile 2013’te 18. Roxy Müzik Günleri kapsamında düzenlenen yarışmada “Bu” ve “Vakit Gider” isimli şarkılarıyla finale kaldı. Yarışmalar sürecinde kaydettiği 3 şarkıyı “Yeni Bir İlk” ismi altında bir EP’de derleyerek 2017’de yayınladı. 2019 yılında da “Aklım Hep Aynı Yerde” isimli teklisini dinleyicileriyle buluşturdu.

Oyun yazarlığı ve tiyatro oyunculuğu da yapan Berkan Ataoğlu, pandemi döneminde kaydettiği parçaların yer aldığı “Bozukçalar” ile dinleyicileriyle arayı kapatmayı ve yeni dinleyiciler ile buluşmayı umuyor.

EP’nin ilk müzik videosu “Bağ Bozumu” sanatçının YouTube kanalında yerini aldı. “Bozukçalar” tüm dijital müzik platformlarından dinleyicilerine ulaşmayı bekliyor.

 

 

 

Berkan Ataoğlu’ndan yeni EP: Bozukçalar Berkan Ataoğlu’nun söz, müzik ve düzenlemeleri kendine ait son çalışması “Bozukçalar” 15 Ocak 2021’de dijital platformlarda yerini aldı. 5 parçadan oluşan EP’de Ataoğlu’na; bas gitarda No Land’den tanıdığımız Çağatay Vural, davulda ise Arcan Akduman eşlik ediyor. Şarkıların mix ve mastering’i Ertuğrul Güdül, EP’nin kapak tasarımı ise Gökçen Hotaman imzası taşıyor. 2000’li yılların başından beri kendi bestelerini üreten Berkan Ataoğlu çeşitli yarışmalara katıldı. Kurucusu olduğu müzik grubu “Sahi” ile 2013’te 18. Roxy Müzik Günleri kapsamında düzenlenen yarışmada “Bu” ve “Vakit Gider” isimli şarkılarıyla finale kaldı. Yarışmalar sürecinde kaydettiği 3 şarkıyı “Yeni Bir İlk” ismi altında bir…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*