EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Birsen Tezer – Tatsız Tuzsuz

Birsen Tezer – Tatsız Tuzsuz

Birsen Tezer, yayınlanacak yeni albümünü tanıtmaya yeni şarkılarıyla devam ediyor. Bu kez “Tatsız Tuzsuz” ile dinleyiciyle buluşacak sanatçı, dinleyiciyi içsel bir yolculuğa davet ediyor. 18 Kasım’da Sony Music Türkiye etiketiyle yayınlanacak şarkının sözü Birsen Tezer, bestesi Birsen Tezer ve Emre Tankal imzası taşıyor.

“Tatsız Tuzsuz” şarkısında düzenlemede ise Adem Gülşen, Birsen Tezer, Derin Bayhan, Emre Tankal, Orhan Deniz, Tunç Öndemir birlikteliği dikkat çekiyor. Hayyam Stüdyoları’nda kaydedilen şarkının mixi Derin Bayhan, masteringi de Özgür Yurtoğlu’na ait.

“Tatsız Tuzsuz” 18 Kasım’da tüm dijital platformlarda yayınlandı. Şarkının lyric videosu da şarkıyla aynı anda sanatçının youtube kanalında müzikseverlerle buluştu.

 

Editörün Notu:

“Ya çek bitir umudu ya da bırak başlasın sağanak”… Uzun zaman sonra Birsen Tezer’in yeniden dönüşünü müjdeleyen üçüncü albümü tek şarkılarla yayınlanıyor ve tamamını ne zaman dinleyeceğimize dair bir bilgi de verilmiyor. Mesela ben hala ilk yayınlanan şarkının etkisindeyim, onun etkisinden çıkamadım ama hemen ardına bu şarkıyı ekleyebilirim çünkü fazlası ile demlenmiş, kendi içinde dinlenmiş bir şarkı belli ki “Tatsız Tuzsuz” ve bu yanı ile de kalbime yol arkadaşlığı yapabilir. Sözleri Tezer’in şiir – şair yanının da bir kere daha altını çizerken müzikte ve düzenleme de yine ekibin performansı kusursuz. Henüz bu yeni şarkıları canlı canlı dinlemedim ama eminim ki bu şarkılar sahnede devleşecek, hançer etkisi yaratacak bedenlerimizde.

 

 

 

Birsen Tezer, yayınlanacak yeni albümünü tanıtmaya yeni şarkılarıyla devam ediyor. Bu kez “Tatsız Tuzsuz” ile dinleyiciyle buluşacak sanatçı, dinleyiciyi içsel bir yolculuğa davet ediyor. 18 Kasım’da Sony Music Türkiye etiketiyle yayınlanacak şarkının sözü Birsen Tezer, bestesi Birsen Tezer ve Emre Tankal imzası taşıyor. “Tatsız Tuzsuz” şarkısında düzenlemede ise Adem Gülşen, Birsen Tezer, Derin Bayhan, Emre Tankal, Orhan Deniz, Tunç Öndemir birlikteliği dikkat çekiyor. Hayyam Stüdyoları’nda kaydedilen şarkının mixi Derin Bayhan, masteringi de Özgür Yurtoğlu’na ait. “Tatsız Tuzsuz” 18 Kasım’da tüm dijital platformlarda yayınlandı. Şarkının lyric videosu da şarkıyla aynı anda sanatçının youtube kanalında müzikseverlerle buluştu.   Editörün Notu: "Ya çek…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*