EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Buğra Pakbeşe – Bilmez Adını

Buğra Pakbeşe – Bilmez Adını

Buğra Pakbeşe’den enerjik davul ve gitarları bir araya getiren yeni tekli “Bilmez Adını” yayında.

Yerli alternatif sahnenin Ankaralı temsilcilerinden Buğra Pakbeşe, Bilmez Adını isimli yeni teklisini BBI Music Co. etiketiyle yayınladı.

Sanatçının 2022 yılında yayınlamayı planladığı albümünde de bulunacak olan “Bilmez Adını” bu albümün dördüncü parçası olarak öne çıkıyor. Rock müzik tarzından esintiler taşıyan kirli gitarları ve ritmi her an yükselten davulların bir araya gelmesiyle şekillenen parçada, klavye ve altyapı tercihleri de bu sade birlikteliği koruyor.

Sözleriyle, insanın hayatına şekil verdiği çizgide, kendinden fedakarlığına eleştirel bir bakış sunan parçanın müziği ve kayıt aşamaları da sanatçının kendisine ait, mastering sürecinde ise daha önce birlikte çalıştığı birçok farklı isimden tanıdığımız Turgay Poyraz Yıkılmaz bulunuyor.

“Bilmez Adını” tüm dijital platformlarda BBI Music Co. etiketi ile yayında.

 

 

Söz : Buğra Pakbeşe
Müzik: Buğra Pakbeşe
Prodüktör: Buğra Pakbeşe
Mix: Buğra Pakbeşe
Mastering: Turgay Poyraz Yıkılmaz
Label: BBI Music Co.

 

Buğra Pakbeşe'den enerjik davul ve gitarları bir araya getiren yeni tekli "Bilmez Adını" yayında. Yerli alternatif sahnenin Ankaralı temsilcilerinden Buğra Pakbeşe, Bilmez Adını isimli yeni teklisini BBI Music Co. etiketiyle yayınladı. Sanatçının 2022 yılında yayınlamayı planladığı albümünde de bulunacak olan "Bilmez Adını" bu albümün dördüncü parçası olarak öne çıkıyor. Rock müzik tarzından esintiler taşıyan kirli gitarları ve ritmi her an yükselten davulların bir araya gelmesiyle şekillenen parçada, klavye ve altyapı tercihleri de bu sade birlikteliği koruyor. Sözleriyle, insanın hayatına şekil verdiği çizgide, kendinden fedakarlığına eleştirel bir bakış sunan parçanın müziği ve kayıt aşamaları da sanatçının kendisine ait, mastering sürecinde ise…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*