EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Burak Gündüz – Eski Defterler

Burak Gündüz – Eski Defterler

Müzisyenliğinin yanı sıra birçok büyük reklam ajansında yaratıcı yönetmenlik, metin yazarlığı ve pek çok filmde seslendirme yapan Burak Gündüz, edindiği farklı deneyimleri, müziğine ve sözlerine de taşıyarak şarkılarını müzikseverlerle buluşturmaya devam ediyor.

Bir film için yazılan, film projesi iptal olunca besteye sözlerin eklenip son halini alan “Eski Defterler” geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

3/4lük vals formunda bestelenen şarkının düzenlemesi Emra Alpat’a, söz ve müziği ise Burak Gündüz’e ait.

Babajim Stüdyoları’nda kaydedilen şarkı Burak Gündüz’ün 5. teklisi.

 

Müzisyenliğinin yanı sıra birçok büyük reklam ajansında yaratıcı yönetmenlik, metin yazarlığı ve pek çok filmde seslendirme yapan Burak Gündüz, edindiği farklı deneyimleri, müziğine ve sözlerine de taşıyarak şarkılarını müzikseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Bir film için yazılan, film projesi iptal olunca besteye sözlerin eklenip son halini alan "Eski Defterler" geçtiğimiz günlerde yayınlandı. 3/4lük vals formunda bestelenen şarkının düzenlemesi Emra Alpat'a, söz ve müziği ise Burak Gündüz'e ait. Babajim Stüdyoları'nda kaydedilen şarkı Burak Gündüz'ün 5. teklisi.   https://open.spotify.com/track/6z1J2laCTKrQxtp8YLYQgg?si=16c327061a8844a0

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*