EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Burcu Güneş – Yaramaz

Burcu Güneş – Yaramaz

Türk pop müziğinin en değerli kadın sesi  Burcu Güneş sevenlerine yaz sürprizi yaptı.

“Burcu Güneş”in yeni şarkısı “Yaramaz”ın sözü ve müziği Burcu Güneş & Okan Akı imzası taşırken düzenlemesini ise Okan Akı üstlendi.

Değerli sanatçı “Burcu Güneş”; yeni şarkısını hınzır, enerjik, haylaz, ve oyuncu olarak tanımlıyor. ‘Dans Et’ mottosuyla yola çıkılan şarkı eğlenmeyi ve dans etmeyi seven dinleyicilerini sezon boyunca coşturacak.

“Burcu Güneş”; “Yaramaz”ın çıkışıyla 2021 yaz sezonunda konserleriyle de binlerce kişiyle buluşarak sevenleriyle hasret giderecek.

“Burcu Güneş”in yeni şarkısı “Yaramaz” DMC etiketiyle tüm müzik platformlarında yayında.

 

 

Türk pop müziğinin en değerli kadın sesi  Burcu Güneş sevenlerine yaz sürprizi yaptı. “Burcu Güneş”in yeni şarkısı “Yaramaz”ın sözü ve müziği Burcu Güneş & Okan Akı imzası taşırken düzenlemesini ise Okan Akı üstlendi. Değerli sanatçı “Burcu Güneş”; yeni şarkısını hınzır, enerjik, haylaz, ve oyuncu olarak tanımlıyor. ‘Dans Et’ mottosuyla yola çıkılan şarkı eğlenmeyi ve dans etmeyi seven dinleyicilerini sezon boyunca coşturacak. “Burcu Güneş”; “Yaramaz”ın çıkışıyla 2021 yaz sezonunda konserleriyle de binlerce kişiyle buluşarak sevenleriyle hasret giderecek. “Burcu Güneş”in yeni şarkısı “Yaramaz” DMC etiketiyle tüm müzik platformlarında yayında.   https://www.youtube.com/watch?v=4YmjK2fpfP4&ab_channel=Do%C4%9FanMusicCompany   https://open.spotify.com/track/2rjdEwRyjS5AWQDsPQ2nMG?si=9e55ef91e0934442

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*