EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Burcu & Şefik – Sus

Burcu & Şefik – Sus

 

Burcu Koz ve Şefik Koz’dan üçüncü tekli “Sus”.

Ekim 2020 ‘ de ilk çalışmaları ‘’Son Sözüm‘’ ile giriş yapan ikili Ocak 2021 ‘ de ikinci teklileri ‘’Her Şey Yalan ‘’ ile müzik piyasasında yerlerini aldılar.

23 Ağustos 2021 ‘ de üçüncü teklileri ‘’ SUS ‘’ u izleyenlerin beğenisine sundular. Klibin çekimleri Gözen Prodüksüyon tarafından Ağustos 2021 de Yamanlar dağı’nda gerçekleşti.

Sözleri Burcu KOZ’ a , müziği Şefik KOZ’ a ait şarkının düzenlemesi ise Cüneyt Aykuteli tarafından Negatif Stüdyo’da yapıldı.

 

https://www.youtube.com/watch?v=qXojsYjboYI&ab_channel=netdm%C3%BCzik   Burcu Koz ve Şefik Koz'dan üçüncü tekli "Sus". Ekim 2020 ‘ de ilk çalışmaları ‘’Son Sözüm‘’ ile giriş yapan ikili Ocak 2021 ‘ de ikinci teklileri ‘’Her Şey Yalan ‘’ ile müzik piyasasında yerlerini aldılar. 23 Ağustos 2021 ‘ de üçüncü teklileri ‘’ SUS ‘’ u izleyenlerin beğenisine sundular. Klibin çekimleri Gözen Prodüksüyon tarafından Ağustos 2021 de Yamanlar dağı’nda gerçekleşti. Sözleri Burcu KOZ’ a , müziği Şefik KOZ’ a ait şarkının düzenlemesi ise Cüneyt Aykuteli tarafından Negatif Stüdyo'da yapıldı.   https://open.spotify.com/track/0I42bmy7JRRLOwSdgVTovz?si=c0eb84b1d0414f05

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*