EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Büyük Sandalyeden Şarkılar’da Gülcan Altan (22 Kasım – Tamirane Akasya)

Büyük Sandalyeden Şarkılar’da Gülcan Altan (22 Kasım – Tamirane Akasya)

Event Fabric projesi “Büyük Sandalyeden Şarkılar” 18 Ekim’de Şenay Lambaoğlu konseri ile başladı. Sıradaki konserin konuğu 22 Kasım’da sürpriz sahnesi ile Gülcan Altan olacak. Yakın zamanda yaptığı çalışmalarla Abhazya Devlet Sanatçısı ünvanını da kariyerine ekleyen müzisyenin yanında gecede sahne sanatlarından sürpriz performanslar da yer alacak.

Hayatımızın basit ama değerli objesi, özel mülkiyetin en biricik eşyası, yemek yerken; dinlenirken, çalışırken ve en önemlisi üretirken kullandığımız bu ‘ağzı var dili yok nesne’ sizi “hareket, müzik, ve dansı birleştiren” çok özel bir etkinlikte kendisi ve konuklarıyla tanışmaya davet ediyor.

Projenin bir diğer konuğu ise 13 Aralık’ta Sema Moritz olacak.

Biletleri Biletix’ten ve Akasta Tamirane’den temin edebilirsiniz.

 

 

 

Event Fabric projesi "Büyük Sandalyeden Şarkılar" 18 Ekim'de Şenay Lambaoğlu konseri ile başladı. Sıradaki konserin konuğu 22 Kasım'da sürpriz sahnesi ile Gülcan Altan olacak. Yakın zamanda yaptığı çalışmalarla Abhazya Devlet Sanatçısı ünvanını da kariyerine ekleyen müzisyenin yanında gecede sahne sanatlarından sürpriz performanslar da yer alacak. Hayatımızın basit ama değerli objesi, özel mülkiyetin en biricik eşyası, yemek yerken; dinlenirken, çalışırken ve en önemlisi üretirken kullandığımız bu ‘ağzı var dili yok nesne’ sizi “hareket, müzik, ve dansı birleştiren” çok özel bir etkinlikte kendisi ve konuklarıyla tanışmaya davet ediyor. Projenin bir diğer konuğu ise 13 Aralık'ta Sema Moritz olacak. Biletleri Biletix'ten ve Akasta Tamirane'den…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*