EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Çağın Bodur – Evelallah

Çağın Bodur – Evelallah

Ünlü besteciden ilk tekli: Evelallah.

Müzik dünyasında uzun zamandır söz yazarı ve besteci kimliğiyle tanınan Çağın Bodur, ilk single çalışması ‘Evelallah’ ile karşınızda!

Toygar Işıklı’nın “Hayat Gibi, “Sen Eşittir Ben”, “Sen Bilirsin”, “Ben Kötü Biri Değilim”, Betül Demir’in “Anlat Anlat” şarkılarında imzası bulunan ve bu şarkıları Med Cezir, Kuzey Güney, Kara Para Aşk gibi dönemin çok sevilen dizilerinde sıklıkla çalınan Bodur, sözü müziği kendisine, düzenlemesi Kerem Ozan Şahin’e ait şarkısında umutsuz aşkı bambaşka bir anlatımla müzikseverlere ulaştırıyor.

Çağın Bodur klipte iki mesleği ile birden yer alıyor.

Klipte dostlarına yemek hazırlayan birini canlandıran sanatçı, gerçek hayatta yaptığı aşçılık mesleğini de icra ederek hem kulaklara hem de mideye hitap ediyor :)

Şarkının yönetmenliğini Mustafa Güzelkokar’ın, görüntü yönetmenliğini Güner Mert’in üstlendiği video klibi geçtiğimiz günlerde Kuzguncuk’ta bir müstakil evde çekildi.

(Basın Bülteni)

 

Kadri Karahan’ın Notu

Sosyal medya üzerinden tanıştık kendisi ile ve bir süre yine bu platformlarda paylaştığı şarkılarının yanında keyifli paylaşımlarına da tanıklık ettim. Sonrası Toygar Işıklı’nın şarkılarında imzası olduğunu öğrendim ki “Sen Eşittir Ben” ve “Hayat Gibi” isimli iki çalışmasını ayrıca çok sevdim.

Bir süredir yayınlayacağı ve bu sefer kendisinin yorumlayacağı şarkısını da ben gibi eminim de birçok dinleyici bekliyordu. Açık söylemem gerekirse iyi bir şarkı ile karşılaşacağımı biliyordum ama “Evelallah” sadece iyi bir şarkı değil, çok güzel bir şarkı da. Hani sadece bir kere dinlenecek ve harika olmuş, tebrikler diyerek geçeceğimiz şarkılardan biri değil. Hüzünlü dokusu kadar enerjik bir dokusu da var, bu da benim en sevdiğim hallerden.

Belki birçok kişi şarkılarının peşine düşebilir, yorumlamak isteyebilir ama bence bundan sonra Çağın kendi şarkılarını kendisi okumalı ve bu yolculukta kendisi ile daha sık karşılaşmalıyız. Yol açık olsun.

 

 

Ünlü besteciden ilk tekli: Evelallah. Müzik dünyasında uzun zamandır söz yazarı ve besteci kimliğiyle tanınan Çağın Bodur, ilk single çalışması ‘Evelallah’ ile karşınızda! Toygar Işıklı'nın "Hayat Gibi, "Sen Eşittir Ben", "Sen Bilirsin", "Ben Kötü Biri Değilim", Betül Demir'in "Anlat Anlat" şarkılarında imzası bulunan ve bu şarkıları Med Cezir, Kuzey Güney, Kara Para Aşk gibi dönemin çok sevilen dizilerinde sıklıkla çalınan Bodur, sözü müziği kendisine, düzenlemesi Kerem Ozan Şahin'e ait şarkısında umutsuz aşkı bambaşka bir anlatımla müzikseverlere ulaştırıyor. Çağın Bodur klipte iki mesleği ile birden yer alıyor. Klipte dostlarına yemek hazırlayan birini canlandıran sanatçı, gerçek hayatta yaptığı aşçılık mesleğini de icra…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*