EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Çağrı Çetinsel – İstanbul Anlatır

Çağrı Çetinsel – İstanbul Anlatır

 

“Öyküden Önce” isimli ilk albümünü 2013 yılında yayınlayan Çağrı Çetinsel solo çalışmalarının yanına Ezginin Günlüğü grubunun solistliğini de ekledi.

Grupla verdiği konserler devam ederken bir de single yayınladı. Albüm sonrası bu kendisinin üçüncü single çalışması.

 

 

Sözü ve müziği, düzenlemesi kendisine ait olan “İstanbul Anlatır” isimli şarkısı geçtiğimiz günlerde Ütopya Müzik etiketi ile yayınlandı.

Levent Güzel, Öner Baç, Kemal Onur Tuzlacı, Yiğit Boyunağa, Ayça Şevval Akdoğan, Arda Güven,Cem Gülgel, Buğrahan Sarıbaz enstrümanları ile tamamlanan şarkının klibini sitemiz yazarlarından Zeki Çelik gerçekleştirdi.

 

 

iTunes

https://www.youtube.com/watch?v=m-apa0NfRpc   "Öyküden Önce" isimli ilk albümünü 2013 yılında yayınlayan Çağrı Çetinsel solo çalışmalarının yanına Ezginin Günlüğü grubunun solistliğini de ekledi. Grupla verdiği konserler devam ederken bir de single yayınladı. Albüm sonrası bu kendisinin üçüncü single çalışması.   https://www.youtube.com/watch?v=0fnJYy3Up64   Sözü ve müziği, düzenlemesi kendisine ait olan "İstanbul Anlatır" isimli şarkısı geçtiğimiz günlerde Ütopya Müzik etiketi ile yayınlandı. Levent Güzel, Öner Baç, Kemal Onur Tuzlacı, Yiğit Boyunağa, Ayça Şevval Akdoğan, Arda Güven,Cem Gülgel, Buğrahan Sarıbaz enstrümanları ile tamamlanan şarkının klibini sitemiz yazarlarından Zeki Çelik gerçekleştirdi.   https://www.youtube.com/watch?v=p8B8TgleFfE  

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*