EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Can Algeç – Sonbahar

Can Algeç – Sonbahar

Uzun yıllardır Türk müzik dünyasına besteleri ve TV müzikleriyle katkıda bulunan Can Algeç, 2015 tarihli “Şarkılar” albümünde yer alan “Sonbahar”ın 2021 versiyonunu yayınladı.

Birçok dizinin müzik-ses yapımı, reklam müzikleri, beste ve düzenlemede imzası bulunan Can Algeç, 20 yılı aşan müzik kariyerinde hem sahne önünde hem de arkasında bulunduğu onlarca projede yer almış bir isim. 2015’te yayınladığı “Şarkılar” albümünün ardından hem solo teklilerle, hem de farklı isimlerle yaptığı projelerle yola devam eden, geçtiğimiz yıl Murathan Mungan’ın “2020 model” proje albümünde iki şarkıyla yer alan Algeç, çalışmalarını kendi kurduğu yapım şirketi Kaçak Nota çatısı altında sürdürüyor.

2015’de yayınlanan “Şarkılar” albümünde yer alan “Sonbahar”ı yeni sound’la aranje edip seslendiren Can Algeç, Kasım ayı başında da yeni bir şarkıyla dinleyicilerinin karşısına çıkacak.

 

 

Uzun yıllardır Türk müzik dünyasına besteleri ve TV müzikleriyle katkıda bulunan Can Algeç, 2015 tarihli “Şarkılar” albümünde yer alan “Sonbahar”ın 2021 versiyonunu yayınladı. Birçok dizinin müzik-ses yapımı, reklam müzikleri, beste ve düzenlemede imzası bulunan Can Algeç, 20 yılı aşan müzik kariyerinde hem sahne önünde hem de arkasında bulunduğu onlarca projede yer almış bir isim. 2015’te yayınladığı “Şarkılar” albümünün ardından hem solo teklilerle, hem de farklı isimlerle yaptığı projelerle yola devam eden, geçtiğimiz yıl Murathan Mungan’ın “2020 model” proje albümünde iki şarkıyla yer alan Algeç, çalışmalarını kendi kurduğu yapım şirketi Kaçak Nota çatısı altında sürdürüyor. 2015’de yayınlanan “Şarkılar” albümünde yer alan…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*