EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Can Baydar – Kanarya

Can Baydar – Kanarya

 

Kendine has yorumuyla müzik kariyerine ara vermeden devam eden Rock müziğin sevilen ismi Can Baydar, yayınlayacağı albüm öncesi üçüncü şarkısı olan “Kanarya”yı dinleyicilerin beğenisine sundu.

“Yangın Yeri”, “Ateş” ve “Yine” gibi şarkılarıyla yüz binlerce dinlenmeye ulaşan Can Baydar, sözü ve müziği kendisine ait olan “Kanarya” isimli yepyeni şarkısını yayınlamak için gün sayıyor! Miksajı Erim Arkman, mastering’i Evren Arkman imzalı “Kanarya”nın düzenlemesinde Baydar’a Cem Şahin eşlik ediyor. Berkay Hasbay yönetmenliğinde kliplendirilen “Kanarya”; akustik gitarda Can Baydar’a, elektrik gitar ve tuşlu çalgılarda Cem Şahin’e, basgitarda Umut Oymak’a ev sahipliği yapıyor.

“Kanarya”  Avrupa Müzik markasıyla tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı. Video klip ise MuzikPlay’de yayında.

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fkZYqg7qf0c&ab_channel=MuzikPlay   Kendine has yorumuyla müzik kariyerine ara vermeden devam eden Rock müziğin sevilen ismi Can Baydar, yayınlayacağı albüm öncesi üçüncü şarkısı olan “Kanarya”yı dinleyicilerin beğenisine sundu. “Yangın Yeri”, “Ateş” ve “Yine” gibi şarkılarıyla yüz binlerce dinlenmeye ulaşan Can Baydar, sözü ve müziği kendisine ait olan “Kanarya” isimli yepyeni şarkısını yayınlamak için gün sayıyor! Miksajı Erim Arkman, mastering’i Evren Arkman imzalı “Kanarya”nın düzenlemesinde Baydar’a Cem Şahin eşlik ediyor. Berkay Hasbay yönetmenliğinde kliplendirilen “Kanarya”; akustik gitarda Can Baydar’a, elektrik gitar ve tuşlu çalgılarda Cem Şahin’e, basgitarda Umut Oymak’a ev sahipliği yapıyor. “Kanarya”  Avrupa Müzik markasıyla tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı. Video…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*