EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Can Ercan – Artık Yapamam (Akustik)

Can Ercan – Artık Yapamam (Akustik)

Can Ercan 4 Aralık’ta yayınladığı ilk albümü “Sevgi Kazanacak” albümünden çıkan ilk şarkı “Artık Yapamam” akustik versiyonu ile yayında.

Can Ercan’a bu kayıtta trompeti ile Tolga Bilgin, trombonu ile Ertürk İdun eşlik ediyor. Şarkının düzenlemesi Kerem Türkaydın’a ait.

“Artık Yapamam” Yalnızlığı ve umutsuzluğu bir aşk üzerinden yaşamayı anlatan bir şarkı. Önümüze koyduğumuz vadelerin ,kendimizi kandırmaların bir itirafı da denebilir. Vazgeçmişlikle bir aşk acısının birbirine girmiş karamsar hali gibi.

“Artık Yapamam” Can Ercan’ın bugüne kadar çalıştığı pop-rock projeleri ve günümüz alternatif müziğinin sentezinden oluşan bir şarkı. Bir yandan 3. Yeniler olarak adlandırılan müzik tarzı ile bir taraftan da Türkiye’ye ait melodileri içinde bulunduran bir şarkı.

İzmirli müzisyen bugüne kadar gitarıyla Harun Kolçak, Mabel Matiz, Ozan Çolakoğlu, Aleyna Tilki, Maya Azucena gibi isimlere eşlik etti. Siena Jazz Akademisinde eğitim gördü, uluslararası İzmir ve İstanbul Caz Festivallerinde kendi grubuyla sahne aldı.

 

 

Can Ercan 4 Aralık’ta yayınladığı ilk albümü “Sevgi Kazanacak” albümünden çıkan ilk şarkı “Artık Yapamam” akustik versiyonu ile yayında. Can Ercan’a bu kayıtta trompeti ile Tolga Bilgin, trombonu ile Ertürk İdun eşlik ediyor. Şarkının düzenlemesi Kerem Türkaydın’a ait. “Artık Yapamam” Yalnızlığı ve umutsuzluğu bir aşk üzerinden yaşamayı anlatan bir şarkı. Önümüze koyduğumuz vadelerin ,kendimizi kandırmaların bir itirafı da denebilir. Vazgeçmişlikle bir aşk acısının birbirine girmiş karamsar hali gibi. “Artık Yapamam” Can Ercan’ın bugüne kadar çalıştığı pop-rock projeleri ve günümüz alternatif müziğinin sentezinden oluşan bir şarkı. Bir yandan 3. Yeniler olarak adlandırılan müzik tarzı ile bir taraftan da Türkiye’ye ait melodileri içinde bulunduran…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*