EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Can Ercan – Artık Yapamam

Can Ercan – Artık Yapamam

Can Ercan’ın 04 Aralık’ta çıkacak ilk albümü “Sevgi Kazanacak”tan yayınlanan ilk şarkı “Artık Yapamam”.

“Artık Yapamam” yalnızlığı ve umutsuzluğu bir aşk üzerinden yaşamayı anlatan bir şarkı. Önümüze koyduğumuz vadelerin kendimizi kandırmaların bir itirafı da denebilir. Vazgeçmişlik ile bir aşk acısının birbine girmiş karamsar hali gibi.

“Artık Yapamam” Can Ercan’ın bugüne kadar çalıştığı pop-rock projeleri ve günümüz alternatif müziğinin sentezinden oluyor. Bir taraftan Üçüncü Yeniler olarak adlandırılan müzik tarzına yakınken bir taraftan Türkiye’ye ait melodileri içinde bulunduruyor.

 

Can Ercan

İzmirli müzisyen bugüne kadar gitarıyla Harun Kolçak, Mabel Matiz, Ozan Çolakoğlu, Aleyna Tilki, Maya Azucena gibi isimlere eşlik etti. Siena Jazz Akademisi’nde eğitim gördü, Uluslararası İzmir ve İstanbul Caz Festivallerinde kendi grubuyla sahne aldı.

 

 

 

 

Can Ercan’ın 04 Aralık’ta çıkacak ilk albümü “Sevgi Kazanacak”tan yayınlanan ilk şarkı “Artık Yapamam”. “Artık Yapamam” yalnızlığı ve umutsuzluğu bir aşk üzerinden yaşamayı anlatan bir şarkı. Önümüze koyduğumuz vadelerin kendimizi kandırmaların bir itirafı da denebilir. Vazgeçmişlik ile bir aşk acısının birbine girmiş karamsar hali gibi. “Artık Yapamam” Can Ercan’ın bugüne kadar çalıştığı pop-rock projeleri ve günümüz alternatif müziğinin sentezinden oluyor. Bir taraftan Üçüncü Yeniler olarak adlandırılan müzik tarzına yakınken bir taraftan Türkiye’ye ait melodileri içinde bulunduruyor.   Can Ercan İzmirli müzisyen bugüne kadar gitarıyla Harun Kolçak, Mabel Matiz, Ozan Çolakoğlu, Aleyna Tilki, Maya Azucena gibi isimlere eşlik etti. Siena Jazz…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*