EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Can Ercan – Sevgi Kazanacak

Can Ercan – Sevgi Kazanacak

Can Ercan; İzmir’de lise yıllarında yerel rock gruplarıyla başlayan müzikal yolculuğuna ‘’Sevgi Kazanacak ‘’albümüyle devam ediyor.

“Pis gri bir yolun ortasındaki yapayalnız ağaçlar gibiydim hep’’ diyerek kendini tanımlayan Can Ercan , aslında içten içe umudunu kaybetmemiş, hala devam etmeye gücü olan ve bizi güzel günlere her türden ve sınıflandırılmamış bir sevginin götüreceğine inanıyor.

‘’Sevgi Kazanacak ‘’mottosuyla derdini anlatmaya çalışan müzisyen, kişisel pişmanlıklarını, mutluluklarını ve mevzularını da anlatmaktan geri kalmıyor.

‘’Sevgi Kazanacak’’ tamamen yaşanmış ve düşünülmüş olaylara dayanıyor.

“Sevgi Kazanacak” Can Ercan’ın bugüne kadar çalıştığı pop-rock projeleri ve günümüz alternatif müziğinin sentezinden oluşan bir albüm. Albümde bulunan 9 parçanın tamamının söz ve müziği Can Ercan’a ait.

İzmirli müzisyen bugüne kadar gitarıyla Harun Kolçak, Mabel Matiz, Ozan Çolakoğlu, Aleyna Tilki, Maya Azucena gibi isimlere eşlik etti. Siena Jazz Akademisinde eğitim gördü, uluslararası İzmir ve İstanbul Caz Festivallerinde kendi grubuyla sahne aldı.

 

 

Can Ercan; İzmir’de lise yıllarında yerel rock gruplarıyla başlayan müzikal yolculuğuna ‘’Sevgi Kazanacak ‘’albümüyle devam ediyor. "Pis gri bir yolun ortasındaki yapayalnız ağaçlar gibiydim hep’’ diyerek kendini tanımlayan Can Ercan , aslında içten içe umudunu kaybetmemiş, hala devam etmeye gücü olan ve bizi güzel günlere her türden ve sınıflandırılmamış bir sevginin götüreceğine inanıyor. ‘’Sevgi Kazanacak ‘’mottosuyla derdini anlatmaya çalışan müzisyen, kişisel pişmanlıklarını, mutluluklarını ve mevzularını da anlatmaktan geri kalmıyor. ‘’Sevgi Kazanacak’’ tamamen yaşanmış ve düşünülmüş olaylara dayanıyor. “Sevgi Kazanacak” Can Ercan’ın bugüne kadar çalıştığı pop-rock projeleri ve günümüz alternatif müziğinin sentezinden oluşan bir albüm. Albümde bulunan 9 parçanın tamamının söz…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*