EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Can Koç – Anlatma Artık

Can Koç – Anlatma Artık

 Başarılı müzisyen Can Koç, ‘Anlatma Artık’ adlı yeni teklisiyle sevenleriyle tekrar buluşuyor.

Konserlerine hız kesmeden devam eden Can Koç, dinleyicileri için yine keyifle eşlik edecekleri bir tekli yayınladı. Can Koç, ‘Anlatma Artık’ teklisini de önümüzdeki konserlerde sevenleriyle birlikte söyleyecek. Fono Müzik etiketiyle yayımlanan, söz ve müziği Can Koç’a ait ‘Anlatma Artık’ teklisini lirik video klibiyle de izleyeceğiz.

Stüdyo Pür’de kaydedilen yeni teklide akustik gitarda Can Koç, bas gitarda Berkay Aygör, elektro gitarda Giray Şipit, davulda Bedrettin Göçmen’i dinliyoruz. Teklinin kaydı Arın Baykurt, Mix Master’ı ise Umut Tosun’a ait.

 

 

 Başarılı müzisyen Can Koç, ‘Anlatma Artık’ adlı yeni teklisiyle sevenleriyle tekrar buluşuyor. Konserlerine hız kesmeden devam eden Can Koç, dinleyicileri için yine keyifle eşlik edecekleri bir tekli yayınladı. Can Koç, ‘Anlatma Artık’ teklisini de önümüzdeki konserlerde sevenleriyle birlikte söyleyecek. Fono Müzik etiketiyle yayımlanan, söz ve müziği Can Koç’a ait ‘Anlatma Artık’ teklisini lirik video klibiyle de izleyeceğiz. Stüdyo Pür’de kaydedilen yeni teklide akustik gitarda Can Koç, bas gitarda Berkay Aygör, elektro gitarda Giray Şipit, davulda Bedrettin Göçmen’i dinliyoruz. Teklinin kaydı Arın Baykurt, Mix Master’ı ise Umut Tosun’a ait.   https://www.youtube.com/watch?v=T7BLud25b7M&ab_channel=CanKo%C3%A7   https://open.spotify.com/track/4SuvDGya4gNp6xtfY9QrXl?si=70d4f2a8644748d6

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*