EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Cana Çankaya – Aşk

Cana Çankaya – Aşk

Trompet ve ses sanatçısı Cana Çankaya, başarılı müzik kariyerine ilk single çalışması “Aşk” ile devam ediyor. Kendine özgü bağımsız tarzıyla müzik dinleyicisini şaşırtmaya hazırlanan Cana Çankaya’nın “Aşk” isimli teklisi bu yılın en faklı şarkılarından biri olarak DMC etiketiyle yayınlandı.

Jason Boyd ve Scott Spencer Storch’ın müziğini yaptığı Kelly Rowland’ın 2007 senesinde çıkardığı “Work” isimli şarkının Türkçe sözlerini Cana Çankaya yazarak yeniden yorumladı. Şarkının mixing ve mastering çalışmalarını Serkan Kula, düzenlemesini ise Çağlar Haznedaroğlu yaptı.

Popüler müzik dünyasına merak uyandıran şarkısıyla hızlı bir giriş yapan, enstrümanına olan hakimiyeti ile birçok eleştirmenden tam not alan genç sanatçı, şimdi de şarkı söyleme konusundaki yeteneği ile adından sıkça bahsettirecek gibi.

Şarkının video klip çekimleri Kemerburgaz Orion stüdyolarında gerçekleştirildi. Aşk’ın klip yönetmenliğini Cem Bilgiç üstlendi. Çekimlerinin birgün sürdüğü klipte, sanatçı ünlü modacı Ezra+Tuba’nın tasarımları olan iki kostüm giydi.

 

 

Trompet ve ses sanatçısı Cana Çankaya, başarılı müzik kariyerine ilk single çalışması "Aşk" ile devam ediyor. Kendine özgü bağımsız tarzıyla müzik dinleyicisini şaşırtmaya hazırlanan Cana Çankaya’nın "Aşk" isimli teklisi bu yılın en faklı şarkılarından biri olarak DMC etiketiyle yayınlandı. Jason Boyd ve Scott Spencer Storch’ın müziğini yaptığı Kelly Rowland’ın 2007 senesinde çıkardığı “Work” isimli şarkının Türkçe sözlerini Cana Çankaya yazarak yeniden yorumladı. Şarkının mixing ve mastering çalışmalarını Serkan Kula, düzenlemesini ise Çağlar Haznedaroğlu yaptı. Popüler müzik dünyasına merak uyandıran şarkısıyla hızlı bir giriş yapan, enstrümanına olan hakimiyeti ile birçok eleştirmenden tam not alan genç sanatçı, şimdi de şarkı söyleme konusundaki…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*