EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Caner Ceyhun Çay – Yapamadım

Caner Ceyhun Çay – Yapamadım

Uzun yıllardır özellikle Antalya’da sahne performansları ile dinleyicilerin tanıdığı ve zaman içinde kendi şarkılarını yapmaya başlayan, son dönemde kendi gibi müzisyen olan eşi Pınar Güzel için yönettiği kliplerle de dikkat çeken Caner Ceyhun Çay, alternatif rock tınılı ilk teklisi “Yapamadım” ile merhaba diyor!

Melodi Müzik etiketiyle yayınlanan teklinin sözü, müziği ve düzenlemesi Çay imzası taşırken, mix-mastering çalışması Mert Sever tarafından yapıldı. Bununla birlikte Yapamadım’ın Çay yönetiminde çekilip netd müzik kanalında yayınlanan klibinin sanat yönetmenliği ise İbrahim Kara tarafından üstlenildi.

 

Caner Ceyhun Çay, ilk teklisi “Yapamadım”ı şu sözlerle anlatıyor:

“Yapamadım” Antalya’ya ilk geldiğim günler yaşadığım yalnızlık ve buhran döneminde yazdığım bir şarkı. Ankara’dan gitmeye karar verdiğim dönemki hislerimi yansıtan bir şarkı ayrıca. Bir yandan gittiğim için çektiğim vicdan azabını diğer yandan başarısızlığa uğramışlık hissi vardı içimde. Şarkının klibi de keza bunu anlatıyor. Klip boyunca vicdanımdan kaçıyorum ama finalde bundan bir kaçış olmayacağını görüyorum. Bununla birlikte “Yapamadım”, aynı zamanda yıllar içerisinde yarattığım farklı bir müzik tarzının ilk adımı niteliği taşıyor. Albüm kariyerimin başlangıç şarkısı olarak “Yapamadım” dan daha doğru bir şarkı düşünemiyorum. “Yapamadım” kısaca bir tanışma şarkısı…”

 

Uzun yıllardır özellikle Antalya’da sahne performansları ile dinleyicilerin tanıdığı ve zaman içinde kendi şarkılarını yapmaya başlayan, son dönemde kendi gibi müzisyen olan eşi Pınar Güzel için yönettiği kliplerle de dikkat çeken Caner Ceyhun Çay, alternatif rock tınılı ilk teklisi “Yapamadım” ile merhaba diyor! Melodi Müzik etiketiyle yayınlanan teklinin sözü, müziği ve düzenlemesi Çay imzası taşırken, mix-mastering çalışması Mert Sever tarafından yapıldı. Bununla birlikte Yapamadım’ın Çay yönetiminde çekilip netd müzik kanalında yayınlanan klibinin sanat yönetmenliği ise İbrahim Kara tarafından üstlenildi.   https://www.youtube.com/watch?v=2RKPsm9jfFc&ab_channel=netdm%C3%BCzik Caner Ceyhun Çay, ilk teklisi “Yapamadım”ı şu sözlerle anlatıyor: “Yapamadım” Antalya’ya ilk geldiğim günler yaşadığım yalnızlık ve buhran döneminde…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.7 ( 3 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*