EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Cansu Nihal Akarsu & Halil Çağlar – Bir Dilim Aşk – Bukalemun

Cansu Nihal Akarsu & Halil Çağlar – Bir Dilim Aşk – Bukalemun

 

Çeşitli sanatçılar vokalistlik yaparak tanınan, ilk teklisi “Gezegen”i geçtiğimiz aylarda dinleyicilerle buluşturan Cansu Nihal Akarsu, günümüzün başarılı bas gitaristlerinden Halil Çağlar Serin ile bir araya gelerek alternatif pop, latin ve caz tınılı bir EP “Bir Dilim Aşk / Bukalemun”u dinleyicilerle buluşturdu.

Bağımsız olarak yayınlanan; tatlı bir yaz aşkı dileği “Bir Dilim Aşk” ve bir yaz akşamı kaçamağı “Bukalemun”dan oluşan iki şarkılık EP’deki söz ve müzikler Cansu Nihal Akarsu, düzenlemeler ise Halil Çağlar Serin’e ait. EP, İzmir’de No.25 stüdyosunda hücum kayıt olarak Ömer Kapancıoğlu tarafından kaydedildi ve mix-mastering çalışması ise Burakcan Güneren tarafından üstlenildi. Fotoğraf ve kapakta Tunç Canoğlu imzası var. Ayrıca iki şarkı Kadir Arıcı’nın yönetmenliği ve tasarımıyla tek bir video klip olarak Akarsu’nun YouTube kanalında yerini aldı.

İki müzisyen, bu doğrultuda yine ikili çalışmalara devam etmek istedediklerini belirtiyor.

“Bir Dilim Aşk / Bukalemun” başta Spotify olmak üzere dijital platformlarda sizlerle buluşmayı bekliyor.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZNh8ETZrSck&ab_channel=CansuNihalAkarsu   Çeşitli sanatçılar vokalistlik yaparak tanınan, ilk teklisi “Gezegen”i geçtiğimiz aylarda dinleyicilerle buluşturan Cansu Nihal Akarsu, günümüzün başarılı bas gitaristlerinden Halil Çağlar Serin ile bir araya gelerek alternatif pop, latin ve caz tınılı bir EP “Bir Dilim Aşk / Bukalemun”u dinleyicilerle buluşturdu. Bağımsız olarak yayınlanan; tatlı bir yaz aşkı dileği “Bir Dilim Aşk” ve bir yaz akşamı kaçamağı “Bukalemun”dan oluşan iki şarkılık EP’deki söz ve müzikler Cansu Nihal Akarsu, düzenlemeler ise Halil Çağlar Serin’e ait. EP, İzmir’de No.25 stüdyosunda hücum kayıt olarak Ömer Kapancıoğlu tarafından kaydedildi ve mix-mastering çalışması ise Burakcan Güneren tarafından üstlenildi. Fotoğraf ve kapakta Tunç Canoğlu…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*