EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Cem Adrian – Ayrılık

Cem Adrian – Ayrılık

 

Uzun süredir yoğun konser temposunun arasında albüm çalışmalarına devam eden Cem Adrian, önümüzdeki yıl 4 Mart’ta Pasaj Müzik etiketiyle yayımlanacak “Gökyüzümün Yıldızları” albümünün müjdesini, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden vermişti.

Albümün ilk single’ı, bir Düş Sokağı Sakinleri parçası olan “Ayrılık”, kliple birlikte tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Söz ve müziği Murat Çelik’e ait olan “Ayrılık”ın düzenlemesi ve mix’i Cem Adrian’a, mastering’i Emre Kıral’a ait. Şarkının kaydı ise Babajım ve Ujr stüdyolarında yapıldı.

“Yıllardır kaydetmek için can attığım albüm: GÖKYÜZÜMÜN YILDIZLARI”

3 haftalık aralıklarla single olarak yayınlanacak olan, hafızalarımızdan silinmeyen 10 şarkıdan oluşacak albümü Adrian; “Her biri inanılmaz değerli ve müziğimin yapıtaşlarını oluşturan şarkıcılar ve şarkılarından seçtiğim bir seçki, bir saygı albümü.” olarak yorumladı.

 

https://www.youtube.com/watch?v=KfEuMyd1BnM&ab_channel=CemAdrian   Uzun süredir yoğun konser temposunun arasında albüm çalışmalarına devam eden Cem Adrian, önümüzdeki yıl 4 Mart’ta Pasaj Müzik etiketiyle yayımlanacak “Gökyüzümün Yıldızları” albümünün müjdesini, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden vermişti. Albümün ilk single’ı, bir Düş Sokağı Sakinleri parçası olan “Ayrılık”, kliple birlikte tüm dijital platformlarda yayınlandı. Söz ve müziği Murat Çelik’e ait olan "Ayrılık"ın düzenlemesi ve mix’i Cem Adrian’a, mastering’i Emre Kıral’a ait. Şarkının kaydı ise Babajım ve Ujr stüdyolarında yapıldı. “Yıllardır kaydetmek için can attığım albüm: GÖKYÜZÜMÜN YILDIZLARI” 3 haftalık aralıklarla single olarak yayınlanacak olan, hafızalarımızdan silinmeyen 10 şarkıdan oluşacak albümü Adrian; “Her biri inanılmaz değerli ve müziğimin yapıtaşlarını oluşturan…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.33 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*