EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Cem Adrian ve Dostları’ndan “Bir Çocuk İçin Şarkılar”

Cem Adrian ve Dostları’ndan “Bir Çocuk İçin Şarkılar”

Cem Adrian ve dostları (Derya Köroğlu, Mabel Matiz, Ceylan Ertem, Manuş Baba), 24 Nisan’da Beyrut Performance sahnesinde anlamlı bir konser için bir araya gelecek.

“Tüm geliri ile bir çocuğumuzun kritik bir ameliyatının gerçekleştirilmesini sağlayacağız. Aile ve çocuğumuz hakkında detaylı bilgi vermek istemiyorum ancak 10 yaşında pırlanta gibi bir çocuğumuzun hayatının kurtulacağını söyleyebilirim. Hedefimiz 25bin TL. Bunu 500 bilet satışı ile sağlayabiliyoruz. Konsere gelemeseniz dahi Biletix’ten bilet alıp bu organizasyonumuza siz de destek olabilirsiniz.” şeklinde duygularını ifade eden Adrian’ın sesine bir kere daha kulak vermemiz lazım.

Biletix

Cem Adrian ve dostları (Derya Köroğlu, Mabel Matiz, Ceylan Ertem, Manuş Baba), 24 Nisan'da Beyrut Performance sahnesinde anlamlı bir konser için bir araya gelecek. "Tüm geliri ile bir çocuğumuzun kritik bir ameliyatının gerçekleştirilmesini sağlayacağız. Aile ve çocuğumuz hakkında detaylı bilgi vermek istemiyorum ancak 10 yaşında pırlanta gibi bir çocuğumuzun hayatının kurtulacağını söyleyebilirim. Hedefimiz 25bin TL. Bunu 500 bilet satışı ile sağlayabiliyoruz. Konsere gelemeseniz dahi Biletix’ten bilet alıp bu organizasyonumuza siz de destek olabilirsiniz." şeklinde duygularını ifade eden Adrian'ın sesine bir kere daha kulak vermemiz lazım.

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 5 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*