EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Cem Başak – Yeniden Başlasam

Cem Başak – Yeniden Başlasam

Cem Başak yeni teklisi “Yeniden Başlasam” ile alternatif rock tınılarının izinden gitmeye devam ediyor.

Uzun yıllardır sahne performanslarıyla Rock ve alternatif müziğin sevilen isimlerinden biri olan, 2013 yapımı “Tek Kişilik” albümüyle halen dinleyicilerin beğenisini kazanmaya devam eden Cem Başak, dört yıllık aradan sonra, yeni İngilizce teklisi “Into This Life” ile elektro-pop tınıların izinden giderek dinleyicileri disco ruhuna götürmüştü. Şimdi ise Başak, yeniden Alternatif Rock tınılarını takip etmeyi sürdürerek yeni teklisi “Yeniden Başlasam”ı dinleyicilerle buluşturuyor!

Söz, müzik ve düzenleme ve prodüksiyonu Başak imzası taşıyan, bağımsız olarak yayınlanan teklide Başak, Teklinin mastering çalışması ise usta müzisyen Hakan Caneroğlu imzası taşıyor.

Başak, “Yeniden Başlasam”ı şu sözlerle anlatıyor:

“Hayat ileriye dönük yaşanıyor ve pişman olunan anlardan dolayı geriye dönmek imkansız tabii… Ben de bu şarkıda bazı şeylere yeniden başlamak istediğimden dem vuruyorum!”

“Yeniden Başlasam” Spotify başta olmak üzere dijital platformlarda.

 

 

Cem Başak yeni teklisi "Yeniden Başlasam" ile alternatif rock tınılarının izinden gitmeye devam ediyor. Uzun yıllardır sahne performanslarıyla Rock ve alternatif müziğin sevilen isimlerinden biri olan, 2013 yapımı “Tek Kişilik” albümüyle halen dinleyicilerin beğenisini kazanmaya devam eden Cem Başak, dört yıllık aradan sonra, yeni İngilizce teklisi “Into This Life” ile elektro-pop tınıların izinden giderek dinleyicileri disco ruhuna götürmüştü. Şimdi ise Başak, yeniden Alternatif Rock tınılarını takip etmeyi sürdürerek yeni teklisi “Yeniden Başlasam”ı dinleyicilerle buluşturuyor! Söz, müzik ve düzenleme ve prodüksiyonu Başak imzası taşıyan, bağımsız olarak yayınlanan teklide Başak, Teklinin mastering çalışması ise usta müzisyen Hakan Caneroğlu imzası taşıyor. Başak, “Yeniden…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*