EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Ceylan Ertem & Ahmet Kaya & Kayıp Yakınları – Beni Bul Anne

Ceylan Ertem & Ahmet Kaya & Kayıp Yakınları – Beni Bul Anne

Ceylan Ertem ve kayıp yakınları, Cumartesi Anneleri’nin 25 Ağustos’taki 700. haftası için birlikte Ahmet Kaya’nın “Beni Bul Anne” isimli şarkısını söyledi.

1995 yılından bu yana, gözaltında kaybedilen çocuklarının, eşlerinin, kardeşlerinin akıbetini sormak için her Cumartesi Taksim’deki Galatasaray Meydanı’nda bir araya gelen Cumartesi Anneleri 25 ağustos’ta 700. kez toplanacak.

Ertem şarkının duyurusunu instagram sayfasında şu sözlerle gerçekleştirdi. “Cumartesi Anneleri’nin 700. Haftası için bir şarkı kaydettik. Ahmet abinin bu yürek dağlayan şarkısının kullanılmasına izin veren ve o albümdeki orjinal kayıtların altyapısını gönderen Gülten Kaya Hayaloğlu’na sevgilerimi iletiyorum. Ayrıca beni seçtikleri için Cumartesi Anneleri’ne bin teşekkür. Umarım sadece 700. haftada değil her hafta bu bekleyişin ve direnişin yanında oluruz.
Bilmeyen gençler varsa haberdar olur ve herkes gönülden destek olur. Ben videoyu izlerken gözyaşlarımı tutamıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=RKSKBHHrL98 Ceylan Ertem ve kayıp yakınları, Cumartesi Anneleri'nin 25 Ağustos’taki 700. haftası için birlikte Ahmet Kaya’nın "Beni Bul Anne" isimli şarkısını söyledi. 1995 yılından bu yana, gözaltında kaybedilen çocuklarının, eşlerinin, kardeşlerinin akıbetini sormak için her Cumartesi Taksim’deki Galatasaray Meydanı’nda bir araya gelen Cumartesi Anneleri 25 ağustos’ta 700. kez toplanacak. Ertem şarkının duyurusunu instagram sayfasında şu sözlerle gerçekleştirdi. "Cumartesi Anneleri’nin 700. Haftası için bir şarkı kaydettik. Ahmet abinin bu yürek dağlayan şarkısının kullanılmasına izin veren ve o albümdeki orjinal kayıtların altyapısını gönderen Gülten Kaya Hayaloğlu'na sevgilerimi iletiyorum. Ayrıca beni seçtikleri için Cumartesi Anneleri’ne bin teşekkür. Umarım sadece 700. haftada değil her…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*